Kasza dla dorosłych, kaszka dla dzieci (11)

Kasza dla dorosłych, kaszka dla dzieci

Temat dotyczy artykułu: Kasza dla dorosłych, kaszka dla dzieci

Przychodzi moment, że kaszka zaczyna być ważną pozycją w menu niemowlaka – wędruje poprzez jadłospis od śniadania aż po kolację. Kaszka podana rano dostarczy energii na cały długi dzień, w południe może być użyta jako składnik obiadu, po południu zamienić się w smaczny deser (na przykład z dodatkiem owoców), a wieczorem porządnie wypełni brzuszek, by najedzony maluch spokojnie przespał noc.

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Doris -

Nestle zdrowy brzuszek ze śliwką i Humana - najlepsze kaszki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Amelia -

Obiadki gotuje sama ale jeżeli chodzi o kaszki to zamawiam przez internet (apteka Oliwna - dobre ceny) hurtowo bezmleczne Holle gdyż córka jest na mleku kozim oraz Caprima już z mlekiem kozim. Bardzo zdrowe kaszki, świetny skład, bez maltodekstryny i oleju palmowego. Polecam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Fifi -

Szukałam właśnie czegoś na temat kaszek Caprima bo ostatnio polecił nam je pediatra także dzięki za komentarze dam znać jak się u nas sprawdziły. Pzdr
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jancia -

Kupuje kaszki Bobovita 7 zbóż, Nesle zdrowy brzuszek i Holle musli. Jak dla mnie są ok, dziecku też smakują
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hela -

Przetestowałam kaszki Humany, Holle i Caprima. Mi pod względem składu wszystkie odpowiadały, bo są na prawdę zdrowe. A mój maluch to jak wiatr zawiał raz ta raz tamta więc dawałam każdą byle jadł.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zośka -

My też stosujemy kaszki Caprima. Nie ukrywam, że bardzo mnie interesuje wątek mleka koziego w diecie niemowlaka i nawet poświęciłam im trochę czasu zanim zdecydowałam się podać je córce. Jest to na prawdę super opcja na m.in zdrowy początek rozszerzania diety. Kaszki bez GMO, maltodekstryny, oleju palmowego, sztucznych barwników i konserwantów. Mleko jest pozyskiwane z farm w Holandii. Spełniają wszystkie wymogi produkcji. Witaminy i minerały są pochodzenia naturalnego. No jestem po prostu nimi zachwycona. Córka nie ma żadnych wzdęć i zaparć. W kaszce wielozbożowej faktycznie możemy wyczuć zboża.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gemarsa -

Co do kaszek dla dzieci, to polecam wam sprawdzić te kaszki od Humany. Sama trochę się interesowałam tematem zanim podałam je swojemu dziecku, ale na prawde możecie mi wierzyć, albo same doczytać że produkty Humany mają na prawdę bardzo dobry i bezpieczny skład!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): *MamciaSyncia* -

Czasem sytuacja mnie zmusza do zaserwowania kaszki mojemu maluchowi. Postawiłam na kaszki Caprima bo są na bazie pełnego mleka koziego, nie zawierają żadnych dodatków typu olej palmowy czy maltodekstryna. Synek nie ma po nich zaparć i dodatkowo bardzo mu smakują :-) od czasu do czasu możemy z nimi pogrzeszyć :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marika -

dziwi mnie nieświadomośc rodziców w temacie kaszek . nawet moje koleżanki niektóre musiałam troszkę użwiadamiać, bo jakoś nie skojarzyły, że oczyszczona kaszka jest w zasadzie jak biała mąka:) skoro dla nas biała mąka nie jest wskazana bo ma mało wartości odżywczych to jak można nie wpaść na to ze biała kaszka także bedzie wyczyszczona z cennych wartości. drugą sprawą jest to, ze za kaszkami pełnoziarnistymi to się nieźle trzeba nabiegać ! teraz i tak jest ciut lepiej ale jeszcze niedawno to ze świeczką trzeba było szukać.te które sa dostepne w sklepach to na palcach u jednej reki można policzyć i to raczej tylko w rosmanie można kupić. i tak wybór jest słaby bardzo. mnie jakoś internetowa sprzedaż nie kręci ale akurat w tym przypadku kupuję kaszki że tak powiem "hurtem" kilka sztuk i mam na jakiś czas. holle znam bardzo dobrze, to akurat jest bardzo dobra firma, przynajmniej jeżeli chodzi o kaszki, innych produktów nie próbowałam bo obiadki sama gotuję, ale kaszki mają super. gdzieś czytałam w internecie o nich ale w sumie zaczęłam kupować, bo mi moja koleżanka polecila i zamawiamy razem :) akurat mój synek je wszystkie kaszki holle, więc nie ma problemu z wybrzydzaniem :) zamawiam te bezmleczne a robię mu na mleku modyfikowanym którego uzywamy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ewa -

Błonnik też jest potrzebny jak wszystko w odpowiedniej ilości. Mnie błonnik pomógł na problemy jelitowe i wagę staciłam. Polecam lekturę książki odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Mozna jeść zdrowo niedrogo i wyglądać jak trzeba
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz