33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń185
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +21
33 ppt ?

. >>KATOLICKĄ PRAWICĘ I PiS BULWERSUJE RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH OBYWATELI << (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: . >>KATOLICKĄ PRAWICĘ I PiS BULWERSUJE RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH OBYWATELI <<

Napisał(a): Dobrawa1 -

Blandare51

Samodzielnie zacząłem już jako 14-latek (korzystałem w niedzielę jak rodzice szli na sumę)... ale tylko pookolicy. Po otrzymaniu prawa jazdy, praktycznie nie rozstawałem się z samochodem na przemian z motocyklem. Miałem IFĘ BK 350, .....Oczywiście za granicę zacząłem jeździć dopiero w latach siedemdziesiątych po otwarciu granic z demoludami... a po Europie całej dopiero po 76 roku / roku w którym emigrowałem....
To nie piernicz, że
Od 54 lat jeżdżę po całej Europie

Prawo jazdy zdobyłem w wieku 16 lat - takie było prawo - potrzebna była zgoda rodziców...
Napisałeś, że masz 70 lat, więc nie mogłeś, jako 16 latek jeżdzić tirem po całej Europie.
INTERIA.PL

Napisał(a): Blandare51 -

Servis07
Blandare51
Servis07
Blandare51 Zgadzam się generalnie z Tobą, ale nie co drakońskich kar za wykroczenia drogowe! Mnie nie przeszkadzają żadne kary za niezgodne z przepisami korzystanie z dróg publicznych! Od 54 lat jeżdżę po całej Europie i poza mandatami za parkowanie i może z dwa razy za nieznaczne przekroczenie prędkości przed wielu laty nie łamię przepisów! W Szwecji ginie na drogach rocznie ok 100-150 osób.... a w Polsce?

w 2013 napisałem w komentarzach :

Duszpasterz kierowców apeluje o bezpieczną jazdę
W: Wydarzenia Niedziela, 28 kwietnia 2013 (10:02)
Z OSTATNICH 20 LAT!: w 1 042 290 (słownie: jeden milion czterdzieści dwa tysiące dwieściedziewięćdziesiąt) wypadkach zginęło w POLSCE 120 451 osób (słownie: stodwadzieścia tysięcy czterystapięćdziesiątjeden osób), a rannych zostało 1 290 882 osoby. NASZE PRAWO (to nie polityka) Kierowcę jadącego z prędkością 190-200 km/godz. (potencjalny zabójca), traktuje lepiej niż roztrzepanego podatnika, bo ten ostatni ryzykuje 2 tysiące złotych za nie złożenie pit-u w terminie(!), podczas, gdy terrorysta-zabójca drogowy ryzykuje 500 zł! ( I „jakieśtampunkty”) TELEWIZJE! Twarz tych kierowców powinna być pokazana – to nie są podejrzani! To są realni sprawcy zagrożenia spowodowania katastrofy w ruchu lądowym! Czy uważacie , że napiętnowanie tego typu zachowań zmniejszy wam oglądalność? Czy pokazanie twarzy debila i numeru rejestracyjnego jego samochodu narazi was na przegrany proces, na który was nie stać?? A może i warto przegrać taki proces, bo wygrać można ileś istnień ludzkich… i oglądalność. Kiedy żołnierz zawodowy, który za pieniądze, dobrowolnie, jedzie na wojnę np. do Afganistanu i tam ginie, to odzywają się posłowie obłudnicy zatroskani o bezpieczeństwo, podczas gdy nie zauważają w ogóle problemu, o których przytoczona przeze mnie statystyka mówi. Jedynym złudnym wkładem sejmu RP w bezpieczeństwo w ruchu drogowym, to były ustawy o głośnomówiących zestawach telefonicznych w samochodach (bo poseł-koleś miał właściwą firmę), wprowadzenie gaśnic (pewnie to samo co porzednio) i parę tam korekt bez szczególnego znaczenia do kodeksu drogowego. Wracając parę lat temu z Pragi do Polski, zauważyłem, że polscy kierowcy jadą przykładnie, jak 50 to 50 km/godz., jak 70 to 70 …tylko tyle, że przykładność skończyła się wraz z minięciem polskiej granicy… Zauważcie to! Wyciągnijcie wnioski i zróbcie coś! Polecam prześledzenie działań w Szwecji
Dla jasności, nie jestem przeciwko karaniu idiotów, jeżdżących brawurowo i idiotycznie, lub na dwóch gazach, ale jestem przeciwko karaniu za wszystko. Wyobrażasz dobie emeryta, który ma 1 tyś złotych emerytury i źle obliczył odległość do skrzyżowania, lub źle zaparkował i zapłaci 30 tyś grzywny. Jest wiele takich banałów, bo PiS nie patrzy na bezpieczeństwo, lecz na dochód do budżetu.
Hm.... 10 metrów od przejścia dla pieszych czy skrzyżowania to nie trudno ocenić....sądzę, że parkowanie przed przejściem, czy skrzyżowaniem stwarza poważne zagrożenie - 30.000 to faktycznie przesada, raczej powinna być kara alternatywna - np płacisz, albo zatrzymanie prawa jazdy na określony czas dla mniej zamożnych.......
To tylko jeden przykład, ale to samo jest za złe parkowanie i w wielu innych przypadkach. Pinokio zbulwerowany, po wypadku z pijanym kierowca kierowcą postanowił zaostrzyć prawo, by ukrucić proceder, ale liczy się kasa i wszyscy kierowcy dostaną po tyłku.
Zgadzam się. Ta władza wszystko robi pod sondaże bez debaty, bez uwzględniania badań fachowców, bez przygotowania, na kolanie - toż to dyletanci!

Servis07
Dobrawa1
Blandare51
Dobrawa1
Blandare51 Od 54 lat jeżdżę po całej Europie[/b]

Masz 72 lata?
Nie - 70. Prawo jazdy zdobyłem w wieku 16 lat - takie było prawo - potrzebna była zgoda rodziców...
To zupełnie nieważne, ale chcesz powiedzieć, że jako 16 latek sam jeździłeś po całej Europie? 54 lata "nazad" :-) trudno było w ogóle za granicę wyjechać np Mur Berliński padł w nocy z czwartku 9 listopada na piątek 10 listopada 1989

Znowu chcesz ząbłysnąć i ośmieszasz się.

Transport międzynarodowy istniał, nawet za PRL, tiry jeździły, ale oczywiwiście nie na taką skalę, jak to dzieje się obecnie. Oglądałaś film (zapomniałem tytułu), co dwóch chłopców uciekło z Polski pod podwoziem tira. Ty myślałaś, że polskie tiry nie jeździły za granicę. Oh my God, you're childish. Dzidziuś Fela.
Idioto..przeczytaj wcześniejsze posty. Teraz to kapiszonami strzelasz. I czytaj ze zrozumieniem. 35 letni mężczyzna..powinien rozumieć tekst

Reklama

Napisał(a): Servis07 -

Blandare51
Dobrawa1
Blandare51 Od 54 lat jeżdżę po całej Europie[/b]

Masz 72 lata?
Nie - 70. Prawo jazdy zdobyłem w wieku 16 lat - takie było prawo - potrzebna była zgoda rodziców...
Posłuchaj tego. To nie jest tylko moje zdanie, to PiSowskie ratowanie budżetu.

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/30-000-z%C5%82-grzywny-za-wykroczenie-drogowe%EF%B8%8F/280107703584269/

Servis07

Prostaczko!,, w ogóle za granicę trudno było wyjechać", a skąd wiesz czy nie jeździł zawodowo jako kierowca? Ty jak coś palniesz, to ja pękam. Kaskaderskie prawo jazdy kat. D"robili w wieku 18 - lat i można było za granicę z wycieczką pojechać. A skąd wiesz, czy nie jeździł po krajach układu warszawskiego? Nie ośmieszaj się Fela. Też mam full prawo jazdy.
Idiota do potęgi ntej:-) Ostatni raz ci tłumaczę, ośle z ostatniej ławki, że mając 16 lat nie mógł jeździć tirem po całej Europie. Sam Blandare napisał sprostowanie, ale ty dalej atakujesz w tym swoim charakterystycznym zacietrzewieniu.
Idę spać, bo z durniem, nie ma co dyskutować.

Reklama

Dobrawa1
Blandare51

Samodzielnie zacząłem już jako 14-latek (korzystałem w niedzielę jak rodzice szli na sumę)... ale tylko pookolicy. Po otrzymaniu prawa jazdy, praktycznie nie rozstawałem się z samochodem na przemian z motocyklem. Miałem IFĘ BK 350, .....Oczywiście za granicę zacząłem jeździć dopiero w latach siedemdziesiątych po otwarciu granic z demoludami... a po Europie całej dopiero po 76 roku / roku w którym emigrowałem....
To nie piernicz, że
Od 54 lat jeżdżę po całej Europie

Prawo jazdy zdobyłem w wieku 16 lat - takie było prawo - potrzebna była zgoda rodziców...
Napisałeś, że masz 70 lat, więc nie mogłeś, jako 16 latek jeżdzić tirem po całej Europie.
Od 54 lat jeżdżę po całej Europie i poza mandatami za parkowanie i może z dwa razy za nieznaczne przekroczenie prędkości przed wielu laty nie łamię przepisów!

W którym miejscu napisałem, że jeździłem po Europie zawodowo jako kierowca ciężarówki? Czy gdy jeździłem samochodem/motorem od 1967 roku po Polsce, od 1971 po NRD, w 1971,73 po Węgrzech i Czechosłowacji, w 1974 po Bułgari, Rumunii i ponownie po Czechosłowacji, od 1976 po Szwecji, 71/ Norwegii, Danii, 81/ Niemcy, 83 Włochy /Niemcy -Austria, 86 Hiszpania, Francja, Holandia, 81,81,83,84,85,86, rok wr ok do 1994 r. W międzyczasie, Finlandia, Ukraina, Anglia po kilka razy to ja pierniczę czy ty?

Rok 1969 ja na swojej IFIe BK - z której byłem dumny!

Załączniki:

Napisał(a): polanka3 -

Keramek serwus!* Jak miło cię spotkać!
*serwus - forma poufałego pozdrowienia
https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

Tak wygląda super gospodarka PiS.
a tak Polacy oceniają rządzącą partię😮😏🤔

Prawo i Sprawiedliwość 36,4 proc. wzrost o 2,2 pkt. proc.
KO 22,3 proc. spadek o 5,3 pkt. proc.
Polska 2050 9,2 proc., spadek o 0,8 pkt. proc.
Konfederacja 8,8 proc. wzrost o 2,9 pkt. proc.
Lewicy 6,8 proc., spadek o 0,1 pkt.
PSL 5,2 proc., wzrost o 0,2 pkt.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/najnowszy-sonda%C5%BC-pis-ro%C5%9Bnie-ko-mocno-traci-konfederacja-tu%C5%BC-za-polsk%C4%85-2050/ar-AAOq4yo?ocid=msedgdhp&pc=U531

5 białoruska chyba się załamie😂🤣😆
Tyle pracy i nic PiS jak było na początku tak rwa nadal😆🤣😂
Czyli nadal polscy wyborcy mają namieszane w głowach i nadal nie potrafią ocenić.rzeczywistości...może się obudzą, gdy budżety domowe będą bardzo mocno nadwyrężone. Nie wiedzą o tym, że taką przyszłość szykują swoim wnukom.

Reklama

Blandare51

Od 54 lat jeżdżę po całej Europie i poza mandatami za parkowanie i może z dwa razy za nieznaczne przekroczenie prędkości przed wielu laty nie łamię przepisów!

W którym miejscu napisałem, że jeździłem po Europie zawodowo jako kierowca ciężarówki? Czy gdy jeździłem samochodem/motorem od 1967 roku po Polsce, od 1971 po NRD, w 1971,73 po Węgrzech i Czechosłowacji, w 1974 po Bułgari, Rumunii i ponownie po Czechosłowacji, od 1976 po Szwecji, 71/ Norwegii, Danii, 81/ Niemcy, 83 Włochy /Niemcy -Austria, 86 Hiszpania, Francja, Holandia, 81,81,83,84,85,86, rok wr ok do 1994 r. W międzyczasie, Finlandia, Ukraina, Anglia po kilka razy to ja pierniczę czy ty?

Zdjęcie
Oczywiście, że ty pierniczysz!:-)"Od 54 lat jeżdżę po całej Europie" 4 lata..niewielka różnica, ale ma kolosalne znaczenie w twoim pisaniu. Po Europie jeżdziłeś ..mając 20 lat,(skoro teraz masz 70) a nie 16 lat, jak wcześniej napisałeś. Stąd było moje zdziwienie.
dobranoc

Dobrawa1
Blandare51

Zdjęcie
Oczywiście, że ty pierniczysz!:-)"Od 54 lat jeżdżę po całej Europie" 4 lata..niewielka różnica, ale ma kolosalne znaczenie w twoim pisaniu. Po Europie jeżdziłeś ..mając 20 lat,(skoro teraz masz 70) a nie 16 lat, jak wcześniej napisałeś. Stąd było moje zdziwienie.
dobranoc
Rozumiem. Polska to nie Europa / pewnikiem jesteś ze ściany wschodniej. Bliżej Azji! - tam specyficznie ludzie rozumują....

Dodam, że kiedyś policzyłem ile w życiu PO EUROPIE (i nawet po Emiratach) zrobiłem kilometrów to wyszło mi ponad 2 miliony km! A istotą mojego postu, którego się czepiłaś było, że nie łamię przepisów drogowych!!! Jesteś w stanie pojąć sens tekstów, które czytasz?

Napisał(a): Servis07 -

polanka3
Keramek serwus!* Jak miło cię spotkać!
*serwus - forma poufałego pozdrowienia
https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

Tak wygląda super gospodarka PiS.
a tak Polacy oceniają rządzącą partię😮😏🤔

Prawo i Sprawiedliwość 36,4 proc. wzrost o 2,2 pkt. proc.
KO 22,3 proc. spadek o 5,3 pkt. proc.
Polska 2050 9,2 proc., spadek o 0,8 pkt. proc.
Konfederacja 8,8 proc. wzrost o 2,9 pkt. proc.
Lewicy 6,8 proc., spadek o 0,1 pkt.
PSL 5,2 proc., wzrost o 0,2 pkt.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/najnowszy-sonda%C5%BC-pis-ro%C5%9Bnie-ko-mocno-traci-konfederacja-tu%C5%BC-za-polsk%C4%85-2050/ar-AAOq4yo?ocid=msedgdhp&pc=U531

5 białoruska chyba się załamie😂🤣😆
Tyle pracy i nic PiS jak było na początku tak rwa nadal😆🤣😂
Czyli nadal polscy wyborcy mają namieszane w głowach i nadal nie potrafią ocenić.rzeczywistości...może się obudzą, gdy budżety domowe będą bardzo mocno nadwyrężone. Nie wiedzą o tym, że taką przyszłość szykują swoim wnukom.
Lęk i ksenofobia przed LGBT, ale już pedofilia i hipokryzja kleru nie przeszkadza. Nie szkodzi ukrywanie pedofilii przez biskupów. Do czego prowadzi propaganda i zaślepienie, dziś 5 województw straciło miliony, na budowę dróg i rozwój, ale ważniejsze było podpisanie deklaracji anty - LGBT. Ciekawe czy, by podpisali deklaracje anty - pedofilii kleru? Prenie kler, by ryczał o gniewie Bożym. Hehe.

Servis07
Blandare51
Dobrawa1
Blandare51

Zdjęcie
dobranoc
Rozumiem. Polska to nie Europa / pewnikiem jesteś ze ściany wschodniej. Bliżej Azji! - tam specyficznie ludzie rozumują....

Dodam, że kiedyś policzyłem ile w życiu PO EUROPIE (i nawet po Emiratach) zrobiłem kilometrów to wyszło mi ponad 2 miliony km! A istotą mojego postu, którego się czepiłaś było, że nie łamię przepisów drogowych!!! Jesteś w stanie pojąć sens tekstów, które czytasz?
Dobrawa jest ze wsi niedaleko Białegostoku. Niestety biedactwo ma poważne problemy z percepcją, jskoś inaczej pojmuje świat, po PiSowsku.
Racja. Już sobie przypominam.... Hm... To wyjaśnia wiele....

Napisał(a): Keramek -

Servis07
ale już pedofilia i hipokryzja kleru nie przeszkadza.
😆😂🤣 słyszałeś żeby ktoś poza aktywistami lgbtq domagał się legalizacji pedofili???
Słyszałeś żeby KK zachwycał się swoimi dewiantami w sutannie i żądał zalegalizowani ich chorej miłości???
Dla każdego przyzwoitego człowieka to dewiacja jak wiele innych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: . >>KATOLICKĄ PRAWICĘ I PiS BULWERSUJE RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH OBYWATELI <<