72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +7
72 ppt ?

kawa a odchudzanie (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kawa a odchudzanie

Napisał(a): ~karni -

Jak to jest z kawą w końcu? Czy ona pomaga schudnąć czy nie? Już sama nie wiem, czy jest zdrowa czy też nie. Bo niby ostatnio wszędzie piszą, że kawa przedłuża życie (zakładając, że się nie ma innych chorób oczywiście), kawa ma w ogóle całkiem dobry wpływ na nasz organizm (oczywiście, o ile się nie przesadza), no ale jak to jest z odchudzaniem? Czy rzeczywiście kawa pomaga zapobiegać efektowi jo-jo i wpływa na utrzymanie wagi? Ostatnio się odchudzam i niektórzy mówią, że nie mogę pić kawy, a inni, że właśnie ona ma dobry wpływ. Czy to prawda, że kawa pobudza metabolizm i zwiększa spalanie tłuszczu?
INTERIA.PL

Re: kawa a odchudzanie

Napisał(a): MarekAureliusz -

Kawę pij dla smaku i samopoczucia. Odchudzanie to kwestia przemyślanej
diety, lub ułożonej przez dietetyka. Dieta wcale nie musi być straszna, jest
też sporo w razie (W) zamienników słodyczy w sklepach z odżywkami.
Dobry wygląd to też kwestia ruchu i nie sugeruj się do końca wagą,
tylko składem ciała, poziomem tkanki tłuszczowej. Dobrze na nogi i pupę
zrobią Ci wykroki i nie musisz się jakoś wcale katować. Wszystko z głową
i umiarem, tylko trzymaj się planu ;-)

Napisał(a): ~Wojtek -

To prawda. Tyle że chodzi o picie zielonej kawy, jeszcze nie palonej. Zamiast picia takiej kawy, można posłużyć się ekstraktem z zielonej kawy "A-Z Zielona Kawa" dostępnym w aptekach zielarskich. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, w końcu suplementów diety mamy na tony. Zacząłem brać w lutym - na razie minus 7 kg !!! Łykam dalej.

Napisał(a): ~Ida -

Ja piję raz na jakiś czas. Jakoś mi nie szkodzi.A co do kawy właśnie to do diety i treningów dołączyłam sobie tabsy właśnie na kawie, zielonej, iqgreen, bo świetnie działają na metabolizm. Waga spada, ja się czuję dobrze, nie mam żadnych zawrotów głowy, nie muszę się głodzić, więc wszystko idzie jak należy. Nie rozumiem dziewczyn, w ogóle ludzi, którzy przechodzą na jakieś głodówki, żeby schudnąć, jak jest tyle lepszych i zdrowszych sposobów.

Napisał(a): ~Mirro -

olianka kawa rzeczywiście zapycha, więc nie chce się tak jeść, więc w jakimś stopniu wspomaga odchudzanie. tylko nie kawa z mlekiem, a czarna, bez dodatków.

A dlaczegóż to nie kawa z mlekiem? Jakieś argumenty na poparcie tych bzdur?

Napisał(a): ~Lena -

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

Napisał(a): ~Iwona -

Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Napisał(a): ~Tekla -

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. Jest on oparty w 100% na naturalnych składnikach. Po 3 miesiacach okazało się, ze moja waga spadła o całe 14 kilo. Jak dla mnie rewelacja.Szkoda że na te tabletki nie zdecydowałam się znacznie wcześniej bo problem nadwagi już dawno miałabym głowy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kawa a odchudzanie