8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +29
8 ppt ?

KAŻDA KOALICJA MA LEPSZY PROGRAM OD PIS (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

KAŻDA KOALICJA MA LEPSZY PROGRAM OD PIS

Napisał(a): buc1 -

Nawet koalicja PSL i Kukiz mają program rozwoju firm i budowania gospodarki i rozwoju. Podobnie Koalicja Obywatelska z PO. Tylko PiS daje parę groszy 500+ warte już 200 zł za zagłosowanie na siebie. To demoralizuje ludzi i nie mobilizuje do pracy. Róbcie dzieci, a my wam damy 200+, ale czy to wystarczy do wychowania dzieci, aż po samodzielność - zapewnie nie. Rozwój firm jest podstawą do przyszłych emerytur i motorem rozwoju gospodarczego. Zatem inicjatywy gospodarcze trzeba wspierać, a nie nękać kontrolami, Urzędami Skarbowym i podatkami, a taką politykę ma PiS. A gwoździem do trumny mabyć podniesiony ZUS dla firm od nowego roku na 1500 zł, to ma służyć rozwojowi gospodarczemu. To gwóźdź do trumny dla polskiej gospodarki. Władza ma służyć narodowi i wzmacniać go, a nie umacniać siebie, a tak czyni PIS. Ignorancja, szantaż, poniżanie i hołocie 500zł warte 200zł za zagłosowanie.

Dziś w Lublinie prezes Kaczyński mówi o wartościach rodziny, o ustawowym zakazie aborcji i eutanazji. PIS tylko ma na myśli ustawy zakazujące i umocnienie i kształtowanie swoich narzuconych poglądów i wartości narodowi. PIS przez cztery lata władzy nie zrobił nic, w sprawie służby zdrowia, a ludzie umierają w oczekiwaniu na leczenie i brak pieniędzy na leczenie. To za tego rządu została ograniczona refundacja leków koniecznych. Czy o taką eutanazję chodzi prezesowi?

System autorytarny umacnia się przy pomocy ustaw i zakazów, w imię wartości chrześcijańskich, ale czy zostało zrobione coś w sprawie pedofii, oprócz pustych ustaw, które mają karać, ale innych. Dla prezesa nie istnieje pedofilia w kościele, ale widzi krocze obywateli, czyli kto z kim i jak.
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: KAŻDA KOALICJA MA LEPSZY PROGRAM OD PIS