13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Kicham, łzawię, duszę się - pomocy - kurz w domu! (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kicham, łzawię, duszę się - pomocy - kurz w domu!

Napisał(a): Gość -

Nie dośc, że jak wychodze na dwór to kicham i łzawię, jak otwieram okno w domu to też wszystko wwiewa do środka, to jeszcze w domu się dusze, bo lecie mam wieksze uczulenie na kurz! Co zrobić, żeby chociaz w domu norrmalnie funkcjonować?! Jak ktoś ma podobne problemy, to prosze o poradę!
INTERIA.PL

Re: Kicham, łzawię, duszę się - pomocy - kurz w domu!

Możesz oczywiście pozbyć się wszystkich dywanów, wszystkiego, co zbiera w domu kurz, sprzątać pięć razy dziennie, a to wszystko na niewiele się zda. Ja miałam podobny problem, dopóki nie zdecydowaliśmy się na zakup odkurzacza z filtrem wodnym. Wybraliśmy niemiecką markę Thomas, bo Rainbow wydał nam się za ciężki, no i zdecydowanie za drogi. Ten odkurzacz zbiera rzeczywiście wszystko i wszystko zostaje w środku, a nie wydostaje się z powrotem na zewnątrz jak w tradycyjnych odkurzaczach.

Reklama

Reklama

Gość A czy ten odkurzacz ma filtr Hepa?
gosz.. posta wyżej masz podaną strone internetowa - tak trudno wejść i przeczytać?! tam jest wszystko o tym odkurzaczu - ma filtr hepa i tysiąc innych bajerów. ogólnie już mam w skarbonie polowe uzbierana na niego

musisz usunac z domu kwiaty ,dywany,ksrz scierac na mokro no i oczywiscie caly czas musisz brac leki rozszerzajace oskrzela a najlepiej jak bedziesz korzystac z inhalacji (to ostatnie najlepiej dziala a koszt inhalatora to ok.180 zl.)

Reklama

Alergię znacznie łagodzi codzienne, systematyczne picie herbaty z pokrzywy, ale na efekty czeka się kilka miesięcy. Mimo wszystko warto - dodatkowo oczyszcza nam krew z toksyn, działa dobrze na skórę, ma też inne pozytywne właściwości. Ja piję z przerwami od lat - na mnie podziałało.

mialam ten sam problem i sie go pozbylam przy uzyciu leku TELFAST 120 a do nosa kropelki BUDERHIN.Od miesiecy to zazywam i nie musze sie pozbywac kwiatow, dywanow itd.Oczywiscie odkurzac trzeba.Pozwodzenia.

Nie jestem alergikiem, ale moje dzieci cierpią na alergię(kurz, trawy). Polecam wizytę u alergologa lub pulmonologa, który przepisze stosowne leki. Z doświadczenia wiem, że krople do nosa Buderin i Aleric(ew. Zyrtec)są bardzo pomocne w leczeniu tej dolegliwości.A jeśli chodzi o odkurzanie-to najlepszym odkurzaczem jest odkurzacz z filtrem hepa.Odkurzacze wodne są uciążliwe w stosowaniu-odradzam.

Tylko odczulanie. To nie jest proste bo trwa kilka lat i jest dosc upierdliwe, ale warto. Ja sie odczulałam 3 lata na pyłki traw i na zboża. I warto. Dolegliwości osłabły. Wiem, że teraz są jakieś nowe generacje lekow. Już nie trzeba jezdzic do punktu na zastrzyki, ale da się tez lykac tabletki. To na pewno wygodniejsze niż co 2 tygodnie, co tydzień na zastrzyki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kicham, łzawię, duszę się - pomocy - kurz w domu!