97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +-12
97 ppt ?

Kiedy kobieta przestaje być atrakcyjna dla faceta? (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kiedy kobieta przestaje być atrakcyjna dla faceta?

Napisał(a): gość -

Kobieta jest atrakcyjna dopóki zachowuje tzw "dziewczęcość" , czasem nawet wiek nie odgrywa większej roli bo wygląda świeżo. Jak się roztyje to traci na wyglądzie , ale ja nie jestem facetem , oni pewnie mają swoje kryteria oceny :)

Napisał(a): Gość -

Po pięćdziesiątce? Mój kolega zawsze mówił, że w pewnym wieku można już wglądać, tylko estetycznie, miał na myśli kobiety po pięćdziesiątce.Wg jego opinii kobiety po czterdziestce mogą być wciąż atrakcyjne.

Reklama

markol W jakim wieku waszym zdaniem kobieta przestaje być atrakcyjna dla mężczyzny?Wiadomo,że kobiety z wiekiem tracą swój urok,a może lubicie starsze?Jak jest z tym u was?
Kiedy facet przestaje ją kochać. Proste.
W drugą stronę jest tak samo - mężczyzna przestaje być atrakcyjny dla kobiety, kiedy ona przestaje go kochać. ;oP

Reklama

Anatolkaa Po pięćdziesiątce? Mój kolega zawsze mówił, że w pewnym wieku można już wglądać, tylko estetycznie, miał na myśli kobiety po pięćdziesiątce.Wg jego opinii kobiety po czterdziestce mogą być wciąż atrakcyjne.
Ja słyszałem opinię, ze kobiety są najbardziej atrakcyjne "po setce";-)

Reklama

gość Kobieta jest atrakcyjna dopóki zachowuje tzw "dziewczęcość" , czasem nawet wiek nie odgrywa większej roli bo wygląda świeżo. Jak się roztyje to traci na wyglądzie , ale ja nie jestem facetem , oni pewnie mają swoje kryteria oceny :)
A ja się z Tobą zgodzę :-) Aczkolwiek wiele jest uwarunkowane genetycznie.

nibynick
gość Kobieta jest atrakcyjna dopóki zachowuje tzw "dziewczęcość" , czasem nawet wiek nie odgrywa większej roli bo wygląda świeżo. Jak się roztyje to traci na wyglądzie , ale ja nie jestem facetem , oni pewnie mają swoje kryteria oceny :)
A ja się z Tobą zgodzę :-) Aczkolwiek wiele jest uwarunkowane genetycznie.
Dlatego nie wszystkie kobiety są atrakcyjne podobnie jak faceci i z tym też trzeba umieć żyć :)

nibynick
Anatolkaa Po pięćdziesiątce? Mój kolega zawsze mówił, że w pewnym wieku można już wglądać, tylko estetycznie, miał na myśli kobiety po pięćdziesiątce.Wg jego opinii kobiety po czterdziestce mogą być wciąż atrakcyjne.
noż...kamień z serca mi spadł...uuuuf;)

gość
nibynick
Cosik sporawy ten kamień, bo myślałem, ze to grzmoty na burzę ;-)

nibynick
gość
nibynick
Cosik sporawy ten kamień, bo myślałem, ze to grzmoty na burzę ;-)
;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak by atrakcyjn po 40
Do góry strony: Kiedy kobieta przestaje być atrakcyjna dla faceta?