82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +2
82 ppt ?

Kiedy kobieta udaje orgazm? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kiedy kobieta udaje orgazm?

Napisał(a): Gość -

Jak poznać po kobiecie, czy naprawdę przeżywa orgazm, czy tylko udaje? Jest w ogóle możliwe, aby to odróżnić?
Choć nigdy tego nie zrozumiem dlaczego wy, kobiety udajecie – zamiast dać nam wskazówki, co poprawić żeby było wam naprawdę dobrze.

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kiedy kobieta udaje orgazm?

Napisał(a): sexiumysl -

lsyZLY Jak poznać po kobiecie, czy naprawdę przeżywa orgazm, czy tylko udaje? Jest w ogóle możliwe, aby to odróżnić?
Choć nigdy tego nie zrozumiem dlaczego wy, kobiety udajecie – zamiast dać nam wskazówki, co poprawić żeby było wam naprawdę dobrze.

Zdjęcie
Jak jest kiepską aktorką to da się wyczuć....
To jest właśnie ciekawe...ludzie pół życia ze sobą przeżywają,widzą się nago,dotykają,kochają a powiedzieć o tym co lubią się wstydzą...

Reklama

lilith70 Mnie zadziwiają takie pytania... bo chyba zadają je mężczyźni, którzy tak naprawdę nigdy kobiety do orgazmu nie doprowadzili, inaczej wiedzieliby już zawsze, kiedy kobieta ten orgazm ma. Współczuję.
A wiesz Lili, że często faceci po seksie zadają partnerce pytanie "Doszłaś"?I robią to mężczyźni wspaniali w łóżku i dojrzali...więc mnie te pytanie akurat nie dziwi;)

lilith70
sexiumysl
lilith70 Mnie zadziwiają takie pytania... bo chyba zadają je mężczyźni, którzy tak naprawdę nigdy kobiety do orgazmu nie doprowadzili, inaczej wiedzieliby już zawsze, kiedy kobieta ten orgazm ma. Współczuję.
A wiesz Lili, że często faceci po seksie zadają partnerce pytanie "Doszłaś"?I robią to mężczyźni wspaniali w łóżku i dojrzali...więc mnie te pytanie akurat nie dziwi;)
Nie wierzę, że doświadczony facet nie wie czy jego partnerka doszła, czy nie, chyba że potrzebuje potwierdzenia słownego. Tak jak my kobiety, choć niekiedy czujemy się kochane, a jednak mimo to potrzebujemy potwierdzenia słownego.
Może nie są pewni..może w ten sposób komunikują, że są otwarci do rozmowy na temat...no nie wiem czemu , ale wielu mężczyzn takie pytanie zadaje.

Reklama

sexiumysl
Może to tylko weryfikacja wiedzy "miała". ;o)

A po co chcesz wiedzieć czy kobieta udawała czy rzeczywiście miała orgazm? Jeżeli jest taka głupia żeby udawać to jej problem. Przecież sex powinien przynosić przyjemność i satysfakcję obu stronom więc jeśli jej nie zależy również na własnej przyjemności to się nad tym nie zastanawiaj.

jolko nigdynie zrozumiem,jak facet moze nie wiedziec,czy kobieta ma orgazm czy udaje..znajomosc fizjologi sie klania,normalnie doswiadczonego faceta nie da sie oszukac
Ja mniej-więcej znam anatomie i jakoś nie bardzo wiem, skąd mam mieć pewność

Może rozwiniesz swoją wypowiedź :)))) ?

jolko sa takie nieomylne znaki-np.pochwa sie kurczy tuz przed orgazmem,ale facet,ktory nie ma o tym pojecia nigdy nie zwroci uwagi..a to po prostu widac
przecież sprytna babka może to wyćwiczyć mięśniami, tak mi się przynajmniej wydaje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kiedy kobieta udaje orgazm?