36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-8
36 ppt ?

Kiedy on się wreszcie oświadczy? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kiedy on się wreszcie oświadczy?

Napisał(a): Gość -

Jestem z moim chłopakiem 8 lat. Chodzimy ze sobą od czasów liceum. Teraz mamy po 26 lat, a on nawet nie porusza tematu ślubu, czy choćby zaręczyn. Czuję się trochę dziwnie, bo moje koleżanki, które są znacznie krócej z facetami niż ja, już są zaręczone, lub nawet po ślubie!

Czy to jest jakiś powód do niepokoju?
Czy on w ogóle planuje ze mną przyszłość? Bo zaczynam w to wątpić...

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kiedy on się wreszcie oświadczy?

Napisał(a): gość -

jest na to prosty sposób - ROZMOWA!!! po prostu ją zacznij zapytaj jak sobie wyobraża waszą przyszłość czy chce się wziąść z Tobą ślub a jak tak to czy myśli o jakimś przedziale czasowym... jak nie poruszasz tego tematu to on może pomyśleć że dla Ciebie to nie ma znaczenia... Ja w żartach mojemu już teraz mężowi powiedziałam na początku znajomości że nie zamierzam czekać dłużej jak 3 lata na ślub hehe jak się teraz okazało czekałam 4 lata:)) z tym że po dwóch byliśmy już zaręczeni... ale my od początku o tym rozmawialiśmy i wiedzieliśmy czego chcemy od siebie nawzajem

Reklama

Napisał(a): Tris -

Tak jak piszą ,,koleżanki" wyżej musisz z nim o tym szczerze porozmawiać, szczerze i otwarcie :) , a co do ślubu i przyszłości, nie każdy marzy o ślubie, ja np. choć jestem kobietą jestem pesymistycznie nastawiona do ślubu i nie za bardzo bym chciała go brać, ale to nie oznacza, że nie chcę mieć stałego partnera ,,na zawsze", niektórzy po prostu nie czują tej potrzeby, by brać ślub, a najczęściej właśnie faceci nie mają tej potrzeby, ale to nie oznacza, że nie kochają czy nie traktują partnerki poważnie, nic z tych rzeczy....., po prostu albo uważają ślub za niepotrzebny albo nie są jeszcze do niego gotowi.....

Napisał(a): Ilona001 -

Kiedyś spotkałam się z opinią, że jak się "chodzi" powyżej 5 lat to bliżej jest do rozstania niż do ślubu. Dlatego nie warto chodzić zbyt długo.

Ile jest w tym prawdy to szczerze nie wiem, bo takiego stażu "chodzenia" jeszcze nie miałam nigdy. Jakieś ziarno prawdy pewnie w tym jest.
Porozmawiaj szczerze o tym z drugą stroną co dalej z waszym związkiem :)

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

Paulinnaa czy ten temat jest wymyślony?

Na tym forum istnieje sporo profili zakładających tematy, w sensie zakłada temat, następnie umieszcza w nim 1-2 odpowiedzi (albo ich nie umieszcza wcale), a po jakimś czasie zakłada następny.
Typowe cech tych profili to że w momencie założenia otrzymują awatar (często atrakcyjnej kobiety). W wpisie startowym tworzonych tematów umieszczają śliczne zdjęcia. W fazie końcowej tych wpisów jest pogrubiony tekst.

Wszystko ładnie, schludnie i profesjonalnie.

Intryguje mnie to ;)))))))

Napisał(a): Gość -

Chamsin Paulinnaa czy ten temat jest wymyślony?

Na tym forum istnieje sporo profili zakładających tematy, w sensie zakłada temat, następnie umieszcza w nim 1-2 odpowiedzi (albo ich nie umieszcza wcale), a po jakimś czasie zakłada następny.
Typowe cech tych profili to że w momencie założenia otrzymują awatar (często atrakcyjnej kobiety). W wpisie startowym tworzonych tematów umieszczają śliczne zdjęcia. W fazie końcowej tych wpisów jest pogrubiony tekst.

Wszystko ładnie, schludnie i profesjonalnie.

Intryguje mnie to ;)))))))
nie wiem, jestem nowa na forum, widzę że tak się piszę wątki to staram się dostosować. a chyba po to jest forum, że mogę o coś zapytać, skoro mam jakiś problem? chyba tak to działa

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

Paulinnaa i chyba o to chodzi, żeby tematy były ładne i schludne, bo po co na forum pisać byle jak...? dbajmy o jakąś estetykę
Z tego co zauważalnym nowi użytkownicy bardzo rzadko umieszczają awatary w momencie tworzenia profili z tej prostej przyczyny że nie wiedzą jak to zrobić, ewentualnie nie uważają tego za istotne, albo to i to.

Reasumując to czysty przypadek że twój zmysł estetyki pokrywa się z tamtymi profilami czy raczej zmysłem ich użytkowników.

Co do twojego chłopaka, to pogadaj z nim.

Mój brat też był w takim wieloletnim związku (od ogólniaka przez całe studia). Skończyło się na zerwaniu zaręczyn.

Napisał(a): gość -

A sama nie możesz poruszyć tego tematu? Przecież jesteście ze sobą tak długo, że już chyba żaden temat nie powinien być dla was trudny do rozpoczęcia, a już na pewno nie temat, który dotyczy waszej przyszłości. Wiesz w ogóle, jakie ma zdanie na temat ślubu? Jakie ma plany na kilka najbliższych lat? Wie, że dla Ciebie ślub jest istotny? O tym trzeba porozmawiać (a raczej trzeba było o wiele wcześniej).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kiedy on się wreszcie oświadczy?