331
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
331 ppt ?

Kiedy u kobiety zaczyna się alkoholizm? (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kiedy u kobiety zaczyna się alkoholizm?

Napisał(a): gość -

To naprawde zly poczatek,a problemu alkocholem sie nie rozwiaze,on nadal bedzie,tak sie zaczyna i niech zona w to uwierzy teraz bo pozniej bedzie juz gorzej z tego wyjsc,wiem co pisze,sama bylam w takiej sytuacji,pomogla mi milosc dzieci i dla nich zostawilam do g...ale pic juz musialam bo tego chcial moj organizm,pilam przez meza,nie bede opisywac dlaczego,ale on mi nie pomogl w niczym,nie umial sluchac i rozmawiac,dzisiaj wie,ze dalam rade sama ,bez AA i jestem szczesliwa,umie sie bawic bez alkocholu i jest super! Alkochol niech przestanie bywac u Ciebie w domu nawet do kolacji czy obiadu,a potem poszukaj go w zakamarkach domowych,moze nawet w torebce zony,tak,tak-moze Ci powiedziec ze koniec ,ze nie bedzie ale miej oczy szeroko otwarte,wiem co pisze,ja tez uciekalam sie do roznych sztuczek,a ROZMOWA JEST NAJWAZNIEJSZA-SZCZERA I AZ DO BOLU inaczej to nic nie da,badz dobry i jak kochasz zone to dacie rade,a praca to nie powod aby wpasc w szpony alkocholu,mozna ja zmienic,albo naprawic stosunki w pracy a moze to jej wymysl ,bo musi na cos zgonic to picie,skoro musi robic to juz nawet w domu,moze pila po kryjomu wczesniej a ty tego nie zauwazyles a teraz juz musi wiecej i pijei sobie w domu,tyle ile musi,otworz oczy i pomoz jej,sama nie wyjdzie z tego....
INTERIA.PL

jeśli to problemy w pracy należałoby sie dokładnie przyjrzeć lub zmienić prace,pieniądze nie są najważniejsze,jakaś pomoc może osoby trzeciej np,psychologa bo łatwo sie mówi pomoc rozmowa tylko najbliżsi wtedy staja się wrogami,czepiaja sie i tak to wygląda w oczach osoby której chcemy pomóc,

gość a własnie że jest Jej do twarzy, spojrz na siebie, wlasne kompleksy leczysz czepiajac sie innych, i to jeszcze wygladu?! prostacto, poza tym, co ma ten glupi komentarz do tematu watku na forum, ogarnij sie marudo!?
ty malolacie tez popraw swoj wyglad bo w lokach ci nie do twarzy co do mnie to czesto spogladam na siebie miernoto ale obok ciebie czy to trzezwego czy nawalonego stanac bym nie chciala...najglupsze pod sloncem komentarze piszesz ty

Reklama

gość a własnie że jest Jej do twarzy, spojrz na siebie, wlasne kompleksy leczysz czepiajac sie innych, i to jeszcze wygladu?! prostacto, poza tym, co ma ten glupi komentarz do tematu watku na forum, ogarnij sie marudo!?
byles glupi i zostaniesz glupi

facet....ja juz powiedzialam swoje...co ty tu powiesz NIEWAZNE....hahaha

Reklama

Kolego, jesli nie chcesz miec zony alkoholiczki to sie musisz rozwiesc!!! Tylko musisz zadbac o to zeby rozwod byl orzeczony z jej winy to wtedy dostaniesz wiecej przy podziale majatku a i do tego alimenty dla corki i dla siebie, tak, tak dla siebie tez. musisz zadbac o to zeby w domu byl zawsze jakis zapas tego winska, najlepiej takiego jakie ona lubi. Jak juz bedzie nawalona to zadbaj o to zeby odwiedzil cie jakis kolega albo i jej kolezanka, nakrec jakies video to wszystko sie bardzo przyda w sadzie o orzekaniu winy.

Powodzenia.

Ksiezniczka Ranowalona

gość tak jak u męższczyzny. uzależnieni jeteśmy wtedy kiedy musimy po to sięgnąc nie jak mamy ochote czy też okazjonalnie kiedy to my decydujemy tylko wtedy to za nas decyduje i tak wygląda uzależnienie od wszystkiego
Eeee.Takie bazgroly.Francuzi pija przed jedzeniem apero i winko do jedzonka tj. dwa razy dziennie i wcale nie uwazaja sie za alkoholikow a ja im mowie: jesli ja dwa razy dziennie wypije po 50 gram wodki przy jedzeniu to uwazaja/france/ ze to alkoholizm.Bzdety Pij, jesli masz ochote ale w rozsadnych granicach.

Reklama

andrjew Moja Aga odkąd zmieniła pracę stałą się jakaś nerwowa i rozdrażniona. Mówi, że ma problemy w pracy z szefem i że nie wie co robić. Ja pytałem co się dzieje i jak mogę jej pomóc ale nie chce mówić nic wiecej :(
Zauważyłem też, że zaczęła sięgać po alkohol. Najpierw codziennie kieliszek wina do kolacji, później dwa i tak coraz więcej. Teraz potrafi wypić sama cała butelkę!
Martwię się ale nie wiem co robić, stąd moje pytanie, kiedy u kobiety zaczyna się alkoholizm?
Nie chce mieć żony, a nasza mała córeczka mamy alkoholiczki.

Co robić?
Wywieź na leczenie,czekasz na to że sama zadecyduje?

niestety to już jest początek uzależnienia i im wcześniej zrozumie to Twoja kobieta , tym lepiej.
Ale wiem też, że aby przyznać się przed samym sobą, że jest się uzależnionym musi minąć czasami nawet kilka lat. Przykra ale bolesna prawda. Pozdrawiam

Porozmawiajcie szczerze, mysle że Twoja partnerka potrzebuje porady specjalisty. Skontaktuj się z jakimś fachowcem który specjalizuje sie w leczeniu alkoholizmu np zhttp://leczyc.pl/. Nakłoń ją na spotkanie i leczenie. Poza tym należy tez rozwiazać sam problem szefa. Spóbuj sie dowiedzieć na jakiej płaszczyźnie są te problemy.

Karolina

Napisał(a): Wallkiriia -

gość
Wallkiriia musisz z nia porozmawiać,prace musi zmienic .
a ty zmien kolor wlosow bo w tym tobie nie do twarzy...znikaj babo z tego forum bo mdli od twoich wypocin..
jak cie mdli,to sie wyrzygaj :D a mnie nie obrazaj,bo ja nie obrazam :) kolor moich wlosow mi sie strasznie opodoba,nie zmienię:))

Choć są różne ośrodki to leczenia uzależnień (np w Dąbrowie Górniczej mamy Fundację Droga) - działa na kasę chorych, to jednak bardzo ważna jest zdecydowana postawa całej rodziny - inaczej osoba uzależniona nie wyjdzie nigdy z nałogu.

Ja piję zdrową i pyszną herbatkę. ale tylko zielona lub czerwona. A dobra herbatka również świetnie pomaga w odchudzaniu. Ale sama herbata nie pomoże, wiem ze swojego doświadczenia. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, do tego poleciła mi znajoma świetną herbatę, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura.com/gberes)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkoholizm u kobiet-forum
  • nie zauwazylem ze wypilem cala butelke
  • alkoholizm kobiet
Do góry strony: Kiedy u kobiety zaczyna się alkoholizm?