Odpowiadasz na:
Kiedy ubieracie choinkę? ":))))))

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Tak ładnie się robi za oknem. W pracy choinki i ozdoby świąteczne... Ja zawsze ubierałam w wigilię, ale mało czasu na to zawsze. Może w tym roku ubiorę wcześniej? Robicie tak? Kiedy zdobicie świąteczne drzewka :)?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kiedy ubieracie choinkę? ":))))))

Napisał(a): Gość -

Tak przed palmowa Niedziela....wieszam na niej pisanki i zajaczki....czasem kurczatka:))

Napisał(a): ~mariolaWuu -

ja sobie nie wyobrażam świąt bez choinki. Przeważnie ubieramy albo w wigilię albo dzień wcześniej. Na ostanie święta kupiliśmy nową choinkę ręcznie zdobione bombki z tego sklepu http://www.vi(...)pol.pl/ . Mają bardzo ładne ozdoby naturalne.

Reklama

Napisał(a): ~ANIA50 -

~OLAmAKCZAK a my ubieramy tak mniej więcej dzien dwa dni przed wigilia. jak byłam mała to choinka stala u nas juz pod koniec listopada.
jak sie ma male dzieci to zawsze musi byc wczesniej. dlatego tez mamy teraz sztuczna

Napisał(a): ~OLAmAKCZAK -

a my ubieramy tak mniej więcej dzien dwa dni przed wigilia. jak byłam mała to choinka stala u nas juz pod koniec listopada.

Reklama