20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-12
20 ppt ?

Kiedy zaczyna się związek? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kiedy zaczyna się związek?

Napisał(a): Gość -

Zastanawiałyście się kiedyś, co jest momentem, który rozpoczyna związek? Od jakiego wydarzenia mówicie o sobie i facecie jako "para". Co wyznacza ten początek? Pierwsza randka? Pierwsze całowanie albo seks? A może pierwsze wyznannie uczucia? :)

Zazwyczaj macie wyznaczoną jakąś datę "rocznicową", ciekawa jestem, co się wtedy wydarzyło, że ten dzień właśnie uznałyście za początek związku.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kiedy zaczyna się związek?

Napisał(a): Ilona001 -

topielica Zastanawiałyście się kiedyś, co jest momentem, który rozpoczyna związek? Od jakiego wydarzenia mówicie o sobie i facecie jako "para". Co wyznacza ten początek? Pierwsza randka? Pierwsze całowanie albo seks? A może pierwsze wyznannie uczucia? :)

Zazwyczaj macie wyznaczoną jakąś datę "rocznicową", ciekawa jestem, co się wtedy wydarzyło, że ten dzień właśnie uznałyście za początek związku.
To w sumie dobre pytanie. Pewnie każdy ma inną odpowiedź. Dal jednej osoby pocałunek będzie czymś bardzo intymnym i to właśnie on będzie wyznaczał początek. Dla innej osoby może to być po prosty "przygodny", przyjemny i niezobowiązujący moment zbliżenia.
Dla mnie szczerze mówiąc pocałunek z wyznaniem uczucia lub po prostu okazania wyjątkowości wyznacza początek związku. Tak mi się wydaje :)

Re: Kiedy zaczyna się związek?

Napisał(a): gość -

Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kiedy zaczyna się związek?