5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +2
5 ppt ?

Kim jest Pan Hołownia? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kim jest Pan Hołownia?

Napisał(a): johanimperium -

Kim jest Pan Hołownia? Przyjrzałem się Panu Hołowni w internecie. Program jak
u wszystkich kandydatów bez przemyślanych konkretów tylko ble, ble ble.. Doskonale rozumie ze nie ma
żadnych szans zostać prezydentem, więc po co to robi? Rozumiem go. Po prostu, cwaniaczek dzięki medium chce się dostać do parlamentu i żyć za moje i twoje pieniądze. Jeszcze jeden politykierczyk
INTERIA.PL

Re: Kim jest Pan Hołownia?

Napisał(a): ~belfer67 -

Po co stanał ten KRZYWOUSTY W SZRANKI?Bo ktoś mu taki durny pomysl podsunął!!!On nie ma najmniejszych szans!!!Ani żaden ze startujących .jedynie obecny prezydent!!Choć lewactwo się PIENI I SKOMLE!!!Oni wiedzą -guzik wskórają!!!Nie rozumiem tylko po co nasz prezydent zaprosił tego biedrońka z tą niezbyt mądrą mamusią.Niepotrzebnie się poniża .oni ,cala ta prześwietna łopozycyja może mu nadmuchać!!ot i tyle.A co do tego mojego określenia teho bubka krzywoustym-bo ma krzywy ryj!!To jakaś wada i nie powinien taki ktoś publicznie się pokazywać!!!

Reklama

Re: Kim jest Pan Hołownia?

Napisał(a): ~Sylwira -

Przykre jak ludzie z założenia krytykują innego człowieka, nawet go nie poznawszy :(
Szymon Hołownia jest aktywnym działaczem społecznym, który też jako autor wielu książek miał okazję dużo podróżować i rozmawiać z ludźmi, słuchać ich problemów. To te spotkania skłoniły go do kandydowania, to ludzie mówili mu że dobrze mówi, fajnie by było gdyby został prezydentem.
Program ma bardzo dopracowanyhttps://progr(...)020.pl/ ale też biorący pod uwagę możliwości stanowiska na które kandyduje. Ma nadawać kierunek zmian, a nie obiecywać to+, tamto+, które są nam wypłacane i tak z naszych podatków.
Dziwi mnie jak ludzie prawicowi są egoistyczni. Idą za kimś kto daje im tam jakieś plusy, a jak ktoś chce pomagać, też innym ludziom, będącym często w jeszcze większej potrzebie, bardziej wykluczonych, to już jest be, to już jest "lewak". "Mi daj, ale broń Boże innym."

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kim jest Pan Hołownia?