23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +21
23 ppt ?

Kimi robi prawo jazdy ... (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kimi robi prawo jazdy ...

Napisał(a): kimikimi -

Ostatnio instruktor zabrał mnie na autostradę.
Po powrocie poczytałam o wypadkach Elek, śmierci kursantów i ich instruktorów, nawet po przejechaniu 30 godzin i zaczęłam się bać. To ogromne ryzyko.
Tu nawet nie chodzi o moje życie, ale o tego pana koło mnie, który szkoli mnie za raczej chyba grosze.
INTERIA.PL

Re: Kimi robi prawo jazdy ...

Napisał(a): TR300 -

madox66 Witaj, może sie mylę ale L- ki nie mogą wjeżdżać na autostradę, może to ekspresowa driga była?
mylisz się ( nie pierwszy raz... ) mogą wjeżdżać, ale nie mogą przekraczać 100km/h

Napisał(a): ~koza -

TR300
madox66 Witaj, może sie mylę ale L- ki nie mogą wjeżdżać na autostradę, może to ekspresowa driga była?
mylisz się ( nie pierwszy raz... ) mogą wjeżdżać, ale nie mogą przekraczać 100km/h
nie tyle się myli, co nie jest na bieżąco z najnowszymi przepisami w tej sprawie. kiedyś nie można było wjeżdżać na autostradę L-ką.

~koza
TR300
nie tyle się myli, co nie jest na bieżąco z najnowszymi przepisami w tej sprawie. kiedyś nie można było wjeżdżać na autostradę L-ką.
nie jest na bieżąco z przepisami - to bardzo delikatne określenie w tym przypadku

madox66 Masz rację Koza, robiłem prawko, ostatnie karegorii D w 1988 roku, wtedy zabroniona było wjeżdżanie L na autostrade.A ty Tadziu jesteś złośliwy.
złośliwy, nie złośliwy - ale dzięki moje złośliwości zainteresowałeś się nowymi przepisami. Powiem więcej od 1988 roku ( tak, tak 30 lat minęło.... ) zmieniło się w kodeksie drogowym dużo więcej przepisów i warto by sobie było te zmiany odświeżyć lub uświadomić - o ile na co dzień korzystasz z dróg.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kimi robi prawo jazdy ...