25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +38
25 ppt ?

Kłamstwa covidowe . Czyli jak robią z ludzi durniów w Niemczech ... (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kłamstwa covidowe . Czyli jak robią z ludzi durniów w Niemczech ...

Napisał(a): zmianynaziemi -

Prezydent Bawarii Markus Söder postanowił wprowadzić dalsze ograniczenia i ogłosił , ze całemu temu covidowi winni są niezaszczepieni.

Podał oficjalne statystki w/g których zachorowalność nizezaszczepionych wynosiła

- 1469 chorych na 100.000 mieszkańców wśród niezaszczepionych
i
- 110 chorych na 100.000 mieszkańców wśród zaszczepionych

Przekupiony bandyta kłamał i napuszczał na siebie obywateli Bawarii...

Tymczsem okazało się , że

- częstotliwość występowania covidu u niezaszczepionch nie wynosi :

- - 1469 chorych na 100.000
mieszkańców wśród niezaszczepionych
a 338 na 100.000

I chorych nieszczepionych nie było 62 722 osób jak twierdził przekupiony urządnik

a tylko

14 254 osób ...

=================

Niestety gazeta Die welt , która odważyła się podać prawdę , nie poszła za ciosem i nie podała danych, z których wynilkałby proporcje zaszczepionych do zaszczepionych...

...ALE WYGLADA NA TO , ŻE WIĘCEJ CHORUJE ZASZCZEPIONYCH NIŻ NIEZASZCZEPIONYCH ...

Tak się robi statystyki pod framaceutyczne firmy w Niemczech. A ROBIĄ TO BANDYCI NA NAJWYŻSZYCH SZCZEBLACH WŁADZY .

https://www.welt.de/politik/deutschland/article236099164/Corona-Datenchaos-FDP-Vize-Kubicki-fordert-Ruecktritt-von-Markus-Soeder.html
INTERIA.PL

Re: Kłamstwa covidowe . Czyli jak robią z ludzi durniów w Niemczech ...

Na podstwie wymyślonych przez siebie danych niemiecki prezydent złodziej zarządził w listopadzie :

"Głównym elementem nowych działań jest „de facto lockdown dla niezaszczepionych” - wyjaśnił Markus Soeder. Maksymalnie pięć nieszczepionych osób z dwóch gospodarstw domowych będzie się mogło nadal spotkać.

Osoby niezaszczepione nie będą miały już więcej dostępu do takich miejsc, jak salony fryzjerskie, uniwersytety czy inne ośrodki kształcenia."

https://www.dw.com/pl/bawaria-zapowiada-lockdown-szpitale-na-granicy-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci/a-59883128

Reklama

Napisał(a): zbigniewsob -

1.Wdać ja na dłoni Pan nie przeczytał tego art.,, Lub wychwycił po łebkach.. dane nie są dokładne to jedno ale z nich jasno wynika że dużo częściej chorują niezaszczepieni..
2.Dane pochodzą z 18 listopada.. A dzisiaj mamy chyba deko inny miesiąc..??
3. Co Pan chce tym ar. udowodnić..??

Napisał(a): ~kiker -

zmianynaziemi Na podstwie wymyślonych przez siebie danych niemiecki prezydent złodziej zarządził w listopadzie :

"Głównym elementem nowych działań jest „de facto lockdown dla niezaszczepionych” - wyjaśnił Markus Soeder. Maksymalnie pięć nieszczepionych osób z dwóch gospodarstw domowych będzie się mogło nadal spotkać.

Osoby niezaszczepione nie będą miały już więcej dostępu do takich miejsc, jak salony fryzjerskie, uniwersytety czy inne ośrodki kształcenia."

https://www.dw.com/pl/bawaria-zapowiada-lockdown-szpitale-na-granicy-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci/a-59883128
To co , tylko patrzeć jak ten niemiecki system upadnie i pogrąży się w kryzysie. Cała gospodarka upadnie - może dlatego tak potrzebują ruskiego gazu... :)

Reklama

zbigniewsob 1.Wdać ja na dłoni Pan nie przeczytał tego art.,, Lub wychwycił po łebkach.. dane nie są dokładne to jedno ale z nich jasno wynika że dużo częściej chorują niezaszczepieni..
Bzdura .

Sprawa samego przekrętu to sprawa z lisopada.

Artykuł jest o tym, że Kubicki wzywa Sodera do opuszcenia stanowiska

...ZE WZGLĘDU NA LISOP0ADWE KŁAMSTWA I WPROWADZENIE OBOSTRZEŃ W LISOPADZIE

czyli ...

cała opisywana afera est z listopada

TO NIE JEST AFERA Z GRUDNIA CZY STYCZNIA

Napisał(a): ~Gość -

~kiker
zmianynaziemi Na podstwie wymyślonych przez siebie danych niemiecki prezydent złodziej zarządził w listopadzie :

To co , tylko patrzeć jak ten niemiecki system upadnie i pogrąży się w kryzysie. Cała gospodarka upadnie - może dlatego tak potrzebują ruskiego gazu... :)
Och co to będzie 😂 Francja upadnie, Niemcy są pogrążone w kryzysie i zaraz upadną. Ludzie umierają na ulicach i trupów nie ma kto zbierać 🤣 bieda aż piszczy i tylko ciepło jest bo ruskim gazem się grzeją.

Reklama

Napisał(a): ~Agnieszka -

zmianynaziemi
zbigniewsob 1.Wdać ja na dłoni Pan nie przeczytał tego art.,, Lub wychwycił po łebkach.. dane nie są dokładne to jedno ale z nich jasno wynika że dużo częściej chorują niezaszczepieni..
Bzdura .

Sprawa samego przekrętu to sprawa z lisopada.

Artykuł jest o tym, że Kubicki wzywa Sodera do opuszcenia stanowiska

...ZE WZGLĘDU NA LISOP0ADWE KŁAMSTWA I WPROWADZENIE OBOSTRZEŃ W LISOPADZIE

czyli ...

cała opisywana afera est z listopada

TO NIE JEST AFERA Z GRUDNIA CZY STYCZNIA

No i co z tego? O co się tak trzęsiesz, mieszkasz na Bawarii i Söder cię zamknął w kurniku?

Napisał(a): Grimm -

madox66 Mam takie pytanie,czy ktoś kogoś zmusza do szczepień? Jesli nie to prosze jedną i druga stronę aby zamkły ryja.Mam dosyć tego jazgotu.
Ależ drogi Mad, tam w górnym prawym rogu jest taki x na czerwonym tle ;)
Jazgot wszelaki cichnie zaraz teraz na ten tychmiast:)

Napisał(a): ~gieniowefka -

madox66 Mam takie pytanie,czy ktoś kogoś zmusza do szczepień? Jesli nie to prosze jedną i druga stronę aby zamkły ryja.Mam dosyć tego jazgotu.
Jeżeli ktokolwiek ogranicza prawa ze względu na status szczepienny, to znaczy, że zmusza do szczepienia.

Napisał(a): ~gość -

~gieniowefka
Jeżeli ktokolwiek ogranicza prawa ze względu na status szczepienny, to znaczy, że zmusza do szczepienia.
To nie jest ograniczanie praw. To ochrona osób niezaszczepionych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kłamstwa covidowe . Czyli jak robią z ludzi durniów w Niemczech ...