Kliencie, rób zapasy! Wkrótce papier toaletowy może zdrożeć nawet o 30 proc. (318)

Temat dotyczy artykułu: Kliencie, rób zapasy! Wkrótce papier toaletowy może zdrożeć nawet o 30 proc.

Średnie ceny papieru toaletowego z dwóch poprzednich lat i z ośmiu miesięcy br. były dość porównywalne. W przypadku opakowań po osiem sztuk wynosiły kolejno 6,81 zł w 2016 roku, 6,67 zł w 2017 roku i 6,60 zł w 2018 roku. Jeśli chodzi o produkty pakowane po 16 rolek, to w tym samym okresie nastąpił wzrost tylko o 0,49 zł na paczce.

Komentarze (318)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Bartosz -

ja poszedłem krok dalej i kupiłem do łazienki biobidet i sprawa się. Początkowo to urządzenie troche kosmicznie dla mnie wyglądało okazało się że jest proste w obsłudze i funkcjonalne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~antyszlachcic -

Ludziom się w szlacheckich dupach poprzewracało. Kupują same drogie papiery zamiast papieru z makulatury. Lepszy papier używam tylko do smarkania.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~pracownik -

ja zawsze wale kloca na Wyborcza
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Toytoy -

Drogi Pisie papieru toaletowego ci nie wybacze
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sposób -

Trzeba będzie o 30% mniej jeść i wtedy nadal zmieścimy się w obecnych kosztach papieru.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~oj cuda, cuda -

Uzywam tylko papieru czterowarstwowego, bo inny nie nadaje sie do uzycia. Zwracajcie uwage na jakosc, a nie nas cene. Jak czytam to co piszecie, to nie wiem czy plakac, czy smiac sie. Taki tytul o podwyzce papieru toaletowego i trzeba zrobic duze zakupy, to mi przypomina lata komunistyczne gdzie papier toaletowy byl w sklepie tylko 30 minut i sprzedawali chyba tylko po 5 rolek. Nabijaja sie z Was takimi artykulami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gość -

trzeba skupować zużyty.................
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~feniks -

a od czego chrzanowe liscie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~dfh -

a niemcy dawali Polakom papier toaletowy w Auschwitz- Birkenau ??????
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz