77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +7
77 ppt ?

Kłopoty finansowe Lecha Wałęsy - wróci do pracy? (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kłopoty finansowe Lecha Wałęsy - wróci do pracy?

Napisał(a): uni -

Od jakiegoś czasu słyszymy że były prezydent Lech Wałęsa ma problemy finansowe.
Ostatnio w Super Expresie powiedział, że musi coś zrobić aby polepszyć swoją sytuację finansową.
"Nie wiem co robić, bo nie mogę latać na wykłady, a muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję – stwierdził Lech Wałęsa. Dodał także, że "jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze"
W latach 60. Lech Wałęsa pracował jako elektryk w Stoczni Gdańskiej.
"Jeszcze pamiętam prawo Ohma, prawo Kirchhoffa i jeszcze parę rzeczy. Tylko cholera, zmienił się prąd i nie wiem, czy te maszyny by mnie nie zabiły teraz"
- mówił Lech Wałęsa
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Kłopoty finansowe Lecha Wałęsy - wróci do pracy?

Napisał(a): ~gostek -

To co Solidarność wywalczyła odnośnie rent i emerytur kiedy on był twarzą Związków on sam jako prezydent skasował! Niech spojrzy w lustro i powie: moja bieda to przez ciebie. Ale on nie ma źle: ponad 6 tys złotych co miesiąc gdzie inni tego nie widzą nawet w pięć miesięcy! Kogo wini, że ma działkę i dom? Mieszkanie by go tyle nie kosztowało. Wypowiedzi pana Wałęsy to potwarz dla emerytów w Polsce!

Reklama

Napisał(a): abce -

~cherrylady nie wydaje mi się żeby byłego prezydenta przyjęli jako elektryka :D
P.Wałęsa na pewno nie chce pracować jako elektryk .Starą teorię zapomniał , nowej nie zna a praktyki nie miał bo ciągle organizował strajk aż warsztacik ślusarski zakurzył się .Liczy tylko na dobre stanowisko z asystentami znającymi się na prawie i obowiązkach wynikające ze stanowiska które zamierz objąć .!

Napisał(a): MissSilentMegan -

Tak to jest z tymi co dostają nagle fortunę. Od tego można oszaleć. Nagle mają cały świat u stóp. Za kasą idą nowi znajomi, wręcz każdy od teraz jest twoim znajomym, każdy ci się kłania i wchodzi w tyłek. Nie myślą o tym, aby odłożyć sobie "na później".
Później biadolą gdzie tylko się da, że nie mają za co żyć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kłopoty finansowe Lecha Wałęsy - wróci do pracy?