14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń255
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
14 ppt ?

kłykciny (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kłykciny

Napisał(a): Gość -

jest pewnie ten temat znany nie którym natomiast czytając wiele sposobów na to ale niestety bolesne
pisze o tym bo chce podzielić sie z niektórymi zakupiłam na wlana rękę MARKI Forever Aloe Actiwator cena 80-90zl 180ml wodnista konsystencja kupilam to 9 stycznia do dzis smarowałam 5 (tyle ich miałam) przed pójściem spać do dzis ledwo 1 wyczuwam reszta zanikła i to bez bólu jaki opisywały kobiety polecam bo warto a wiadomo tego dziadostwa nie usuniesz na 100%

mam 28Lat a po urodzeniu syna(3L) pokazały mi sie
INTERIA.PL

Reklama

Re: kłykciny

Napisał(a): gość -

Geforceati Kłykciny kończyste - odmiana kurzajek ale występuje w okolicach intymnych ...Google nie Gryza zapraszam
Napisalas temat i odsylasz do googli...Nie mam ich w domu, tylko te do zjezdzania na nartach. W ksiazkach ( nie wiem czy wiesz co to jest) wyszlo mi ze to tytul rumunskiej piosenki a po persku skwarki na kartoflach.Cos intymenego smarowalas kremem za 90 zloty no i ??? Pozdrawiam twoje klykciny i rodzicow tez.

Reklama

Napisał(a): Gość -

widzę ze niektórych temat ten bawi ale to co napisałam jest dla tych którzy szukają sposobu na ta chorobę a raczej wirus. nieznana jest odpowiedz w 100% w jaki sposób i z kad sie wzięła natomiast znane jest iż da sie z tym walczyć. pozdrawiam stołki i taboret którzy nie źle sie bawią :D

Ps. żal mi tych których bawi krzywda ludzka

Kłykciny kończyste, czyli brodawki płciowe jest to choroba weneryczna występująca zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jest ona wywołana przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Jej najbardziej popularna postać to brodawki występujące w okolicy zewnętrznych narządów płciowych i odbytu.

Kłykciny kończyste to jedna z najczęstszych chorób, którymi można zarazić się poprzez kontakty płciowe lub zaniedbania w zakresie higieny intymnej. Jest ona bardzo niebezpieczna, ponieważ niektóre odmiany wirusa HPV mogą prowadzić do rozwoju nowotworów narządów płciowych, a w szczególności do wystąpienia raka szyjki macicy.

Faceci tez na to chorująhttp://www.je(...)?id=367

Reklama

USTORA
witam. ja też to miałem dziadostwo na odbycie. rosło szybko i dawało się we znaki. udało mi się to zwalczyć wyciągiem z ziela kukułczego (dość ostry preparat który zamówiłem i kupiłem przez internet). smarowałem kilka razy (bo było już bardzo duże) i nie ma już nic. cieszę się, że udało mi się to bez lekarza.

Weszlam na ta strone przypadkiem, zaciekawila mnie nazwa tej przypadlosci.Sprawdzilam w google i musze powiedziec, ze nie wyglada to dobrze!Tutaj nieco wiecej informacji mozecie znalezc http://choroby-weneryczne.pl/klykciny-konczyste.html Zawsze lepiej jesli sie jest doinformowanym, ze zdrowiem nie ma zartow.Wspolczuje wszystkim cierpiacym na te dziwna chorobe, ale pamietajcie, ze trzeba byc rozwaznym jesli chodzi o sprawy intymne!;)

Napisał(a): ~DaiuszB8761 -

~skkkladkowaa a w Warszawie jakiegoś dobrego proktologa mi polecicie?
Ja leczyłem się u doktora Ciszewskiego w Wilmedzie na Wilanowie. Miałem problem z kłykcinami kończystymi. Były już na tyle duże, że naprawdę mi przeszkadzały. Zabieg u mnie zrobiono, pomogło. To dobry lekarz.
« Wróć do tematów