Komentarze (208)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Larry -

Kobiety nie mają żadnej przyjemności z seksu, a w związku z tym także ubogą fantazję erotyczną. Lubią być zdominowane, bo w genach mają pragnienie bezpieczeństwa materialnego i fizycznego zapewniane przez zaradnego i/lub silnego samca. Niektóre kobiety jednak wmawiają sobie, że pragnienia ich mężczyzn są ich pragnieniami. Wynika to z różnych motywacji np. chęci bycia uznaną za wyzwoloną seksualnie lub nowoczesną albo żeby nie czuć się jak przedmiot do zaspakajania męskich potrzeb. Niektóre kobiety całkowicie świadomie "poświęcają się" udając, że mają pewne fantazje kręcące ich mężczyznę.
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~Lela -

Te wszystkie komenty to zwykłe pierdy.Wszystkie sex chat mają ładnie posegregowane działy fetyszy.Wchodzisz wybierasz płacisz masz.To szybko rozwijający się nie tylko światowy biznes ale też profil współczesnego społeczeństwa.Zapotrzebowanie jest ogromne i sprzedaje się jak swierze bułki.Powstające jak grzyby po deszczu studia dla fetyszystów również pokazują.ze jest potrzeba..I tak powinno pozostać
Bo gdyby każda żonka wiedziała w czym rzecz..to już nie byłoby adrenalinki..tajemnicy..Bo przecież każdy fetysz to jakąś tajemnica..dodatkowa adrenalina
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~lolo -

jest o tym jak zaklamani jestesmy w zyciu, kazdemu po glowie chodza zboczenstwa, ale wszyscy udaja jacy ja wierni I kochajacy. a generalnie za zerzniecie dupy oddali by wszystko, meza , kota I rodzine,
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~filut -

jesteśmy 6 lat po ślubie, bardzo się kochamy i mamy cudowny sex po prostu uwielbiamy się kochać pieścić robimy to często i nieraz bardzo długo, potrafimy też rozmawiać o seksie, o naszych zachciankach i potrzebach .Próbowaliśmy już chyba wszystkiego, jest super. Mnie martwi trochę jedna rzecz. Moja żoneczka lubi bawić się moim penisem i pobudzać go ręką, sam ją tego nauczyłem jak przed ślubem jak nie mieliśmy się gdzie kochać i był tylko mały samochód a oboje jesteśmy wysocy. Ona robi to wspaniale, bardzo to lubię, np. podczas oglądania telewizji, lub zawsze rano ponieważ budzi się wcześnie i mówi że nie może się powstrzymać bo on tak fajnie stoi. W trakcie tych pieszczot pieści drugą ręką swoją muszelkę. Często ja ją wyręczam i robię jej dobrze palcami ale po chwili mnie odsuwa i mówi, że musi sama bo wtedy ma lepsze orgazmy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jak ona mówi jest to dla niej największa przyjemność i nie wyobraża sobie życia bez tego.Czasem jak póżniej wracam to się kochamy normalnie przeważnie pieszczoty i 2 numerki, o ona póżniej przystępuje do robótek ręcznych i potrafi to robić pół godziny i dłużej ,ja często zasypiam a ona się bawi. Jej chęć do tych zabaw bardzo nasila się jak ma okres, wtedy robi to po kilka razy dziennie.Rozmawialiśmy wiele razy na ten temat i ona zawsze,że bardzo lubi to robić i koniec dyskusji. Nadmieniam, że bardzo lubi normalny sex, stosunki, po francusku w obie strony i inne bajery, które wymyślamy dla urozmaicenia .Nie wiem czy to jakaś perwersja czy to normalne aby od dobrych stosunków woleć te zabawy rękoma. Czasami myślę, że szkoda mojej energii na to bo wolałbym dobre rypanko. Rano jak mnie pieści to nieraz to przerywam i szybko w nią wchodzę, jest bardzo podniecona bo jest mocno mokra.Ona zaraz po stosunku przystępuje do swoich pieszczot.Czka chwilę aby mi stanął,czasem pomaga mu stanąć ustami i działa ręcznie na dwie strony. Czy to jest normalne czy jakaś perwersja.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ufoludek -

moja fantazjuje co sobie kupi jak przyniosę wypłatę
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Josabell -

Witam
W odpowiedzi na wypowiedź Pana psychologa. Mam męża i trójkę dzieci. Mam 38 lat. W związku widziałam już wiele i wiele przeżyłam. Mój partner nie mówi jak mnie zniewala i nie dominuje. I ja też nie mam takich ciągot. Rozmawiamy, on jest opiekuńczy dla mnie i dzieci. Zarabia dobrze i stać nas na dużo. Po przeczytaniu artkułu zastanawiam się czy mój partner nie ma laski na boku. Nie ma pragnień seksualnych i o nich nie mówi. Czy to norma czy powinnam się martwić?
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~smutna -

MI ŚMIERDZI Z PUSI RYBA I BARDZO SIE TEGO WSTYDZĘ , MYJE I ZA CHWILE ZNOWU, ZADNE LEKI NA GRZYBA NIE POMAGAJĄ
Odpowiedzi (32)

Napisał(a): ~AXA -

co za bełkot faceta - ponoć seksuologa....skąd ten typek może wiedzieć czego oczekują kobiety w łóżku.Z tego ciągłego wywodu o dominacji wnioskuję,że to kolejny męski zboko-niedorozwój typu macho i powinien raczej te chore teorie zachować i stosować we własnym zakresie a nie doradzać pacjentom.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~paulina -

a ja marze wlasnie o byciu zgwalcona w windzie dokladnie rzecz ujmujac. ba! nawet sprawcy bym nie scigala. po prostu chcialabym ptzygodnego seksu w windzie. czy to moja wina ze mam takie potrzeby? co ciekawe mam jednego stalego niezlego partnera .
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz