9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń328
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-23
9 ppt ?

Kobieta 177 i szpilki...? Co sądzicie? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobieta 177 i szpilki...? Co sądzicie?

Napisał(a): Gość -

Tak to ja, mam 177 cm, często chodzę w szpilkach (13cm), ale zauważyłam, że przez to jestem mniej atrakcyjna dla facetów. Jak to jest, w moim przypadku szpilki zabierają mi kobiecość i seksapil?

Czy powinnam przestać nosić szpilki?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kobieta 177 i szpilki...? Co sądzicie?

Napisał(a): Makepeace13 -

Duza czesc mezczyzn jest wlasnie twojego wzrostu, a zakladajac tak wysokie szpilki znacznie ich przewyzszasz. Pewnie wielu jest nie w sos bedac nizszymi i zle sie z tym czuja, wiec omijaja tak wysokie dziewczyny. Ale jak lubisz, szpilki, to nie rezygnuj, wyzsi tez sa przeciez:))

Napisał(a): Gość -

koleżanko :) jeśli Cię pociesze, to powiem ze mam 180 cm wzrostu, chodze na 8 cm szpilkach ( wiec zobacz jaka ja jestem wysoka) i znalazlam meza dla ktorego jestem atrakcyjna w szpilach mimo ze jestem o 5 cm wyzsza od niego :P tak wiec glowa do gory :D

Reklama

Napisał(a): Biala878 -

ja zawsze nosilam szpilki mam 176cm wzrostu szpilki teraz juz tylko czasem zakladam albo koturny z 12cm mi sie to podoba i tak chodze:-) a maz ma prawie 2 metry wiec wyzsza nie jestem :-) mi sie podoba jak kobieta nawet wysoka ma szpile nie rezygnuj z czegos co lubisz tylko dlatego bo ko0mus sie moze to nie podobac kazdy jest innym egzemplarzem jedemu sie podoba to iinnemu to

Reklama

Napisał(a): gość -

Mam 176 wzrostu i przez i wiele lat z uporem wciskałam się w płaskie buty. Czułam się niezręcznie górując nad innymi. To był mój potężny kompleks ( przy tym miałam szczęście do niskich facetów ) I nagle boom!!! Zaczęłam nosić wysokie obcasy. Czuję się w nich bardziej kobieco. Co się wydarzyło? Otóż weszłam w wiek, w którym niewiele mnie obchodzi zdanie innych, i w którym nauczyłam się akceptować siebie taką , jaką jestem.

Napisał(a): ~Niko -

Ja też jestem bardzo wysoka, a mimo to uwielbiam chodzić w szpilkach. Jeśli Ty też to lubisz, nie rezygnuj. Ważne jest Twoje samopoczucie :) Ładne i modne szpilki kupisz nahttp://www.co(...)damskie Mają tam wiele przepięknych modeli, a do tego super niskie ceny dzięki porównywarce cenowej. Teraz już nigdy nie przepłacisz :) Spróbuj sama, możesz sporo zaoszczędzić na kolejne zakupy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobieta 177 i szpilki...? Co sądzicie?