405
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi234
  • Ocen na +121
405 ppt ?

kobieta po 40 jest atrakcyjna (235)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: kobieta po 40 jest atrakcyjna

Napisał(a): gość -

a coz to za pytanie????
mam siostre -ma 46 lat i jest bardzo atrakcyjna i apetyczna,, niejeden sie z ania ogladnie. Wyglada lepiej ode mnie,a ja jestem 10 lat mlodsza. Zero celulitisu, zero rozstepow, dba o siebie, cwiczy wiec czemu ma nie byc pociagajaca?

Napisał(a): misza55 -

Kobieta w każdym wieku jest atrakcyjna jeżeli tylko tego chce........... To tylko od niej zależy czy tego chce...........

Reklama

Reklama

0becny To nie zależy od niej samej jak tu zgodnie twierdzicie tylko od gustu oceniającego. Ta sama i nawet w tej samej chwili dla jednego będzie a dla drugiego nie będzie. Nie ma na całym świecie ani jednego człowieka o urodzie tak uniwersalnej żeby się wszystkim podobał.
I nie opowiadać tu bzdur bo się ludzie naczytają i jeszcze uwierzą ;o)))
Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki...........????????????

0becny
misza55 Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki...........????????????
Te jego córki strasznie szkaradne więc ja ogórki wybieram ;o)))
Gratuluję wyboru !!!!!!.............:)))))))))))))

Makepeace13 Kobieta zadbana bedzie atrakcyjna w kazdym wieku. Z tego, co widac na forum, to coraz wiecej dwudziestolatkow sie takimi kobietami interesuje.
Bardzo słuszne spostrzeżenie " po czterdziestce życie się zaczyna"..............:)))))))))))

Napisał(a): lusi50 -

Miszua Czy uważacie że kobieta po 40 może być atrakcyjna i pociągająca fizycznie? Znacie takie "przypadki", czy raczej to wyjątkowa i niszowa sytuacja? Czy kobieta w takim wieku może jeszcze kusić i uwodzić ciałem?
Co z pytanie ? Oczywiscie , że tak ! i trzydziesto -latka możne być nieatrakcyjna jak o siebie nie dba, i nie mowie o urodzie ,bo to rzecz względna Włosy, ciuszki , makijaż to wszystko przez co czujemy się atrakcyjne dla siebie, przekłada się na to jak widzą nas inni :) .

Napisał(a): lusi50 -

Edytt5 Moja sąsiadka (wdowa) ma ponad 70 lat.... a sąsiad chce sobie oczy za nią wypatrzeć ... i wzdycha jak ją widzi jakby miała lat 18 ....
Nie rozumiem pytania.... bo o gustach się nie dyskutuje ...
A ile sąsiad ma lat , że się spytam :))))

Napisał(a): Gość -

lusi50
Edytt5 Moja sąsiadka (wdowa) ma ponad 70 lat.... a sąsiad chce sobie oczy za nią wypatrzeć ... i wzdycha jak ją widzi jakby miała lat 18 ....
Nie rozumiem pytania.... bo o gustach się nie dyskutuje ...
A ile sąsiad ma lat , że się spytam :))))
Oj z 60 to on ma ... :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy kobieta po 40 jest atrakcyjna
  • kobieta po40
  • kobieta 40 lat interia
  • kobiet +40 interia
Do góry strony: kobieta po 40 jest atrakcyjna