406
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi234
  • Ocen na +121
406 ppt ?

kobieta po 40 jest atrakcyjna (235)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: kobieta po 40 jest atrakcyjna

Napisał(a): WednesdayTEN -

Edytt5
WednesdayTEN
Edytt5
WednesdayTEN
wiosna72
WednesdayTEN
ewela35
Edytt5
WednesdayTEN Edytt5 WednesdayTEN Nie.Że jak???? :) Nein!
Hmmmm... strzelam fochy i nie bawię się z Tobą .....

MAAAMOOOOO... bo On jest niegrzeczny !!!
Pociągnij mu z procy:)))))))))))))
A ja szczelę z cyconosza i pociągnę za warkocza! :P
>>Biustonosze bez ramiączek:))a włoski w koku:))
Bardotki? To zmienia postać rzeczy. Kok czy banan? Bo to różnica ;)
Bez biustonosza i w wałkach :))))
Oby nie z wałkiem. Opcja "bz" też dobra ;)
Ależ skąd... ja mam za długie paznokcie do wałka .... w nogawce nosze kbks :)
Niewielki to kaliber... I, mam nadzieję, żaden AKS-74u nie jest schowany w szlafroku? Za to pazury... Hmmmm... must reconsider :P

Reklama

lilith70 Pfii, ale z ja o nic nie będę prosić, sama sobie wezmę i poleję :P jest równouprawnienie niedobry Ty chytrusie! :P
Nie wiem czy wiesz, ale jako podczaszy noszę klucz do barku w małym palcu - trzeba iść z duchem czasu, biometryka, te sprawy ;)

Outsider82 A tego bałaganu nie ogarniam. Laski chyba tryknięte i to dobrze, i ten koleś co częstuje wódką. Może też siedzą w jednym mieszkaniu i nie umieją rozmawiać to piszą ;) Nie wnikam.
Staram się trzymać zasady: piłeś, nie pisz :P A wódka przyszła z innego tematu.

Reklama

Napisał(a): Gość -

WednesdayTEN []Niewielki to kaliber... I, mam nadzieję, żaden AKS-74u nie jest schowany w szlafroku? Za to pazury... Hmmmm... must reconsider :P
:)))) No cóż.. nie mogę zdradzić jaką bronią dysponuję .. i gdzie jest schowana :))) z oczywistych przyczyn ... :))) bo tabliczki "jestem uzbrojona" tez nie noszę :))))

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 Pfii, ale z ja o nic nie będę prosić, sama sobie wezmę i poleję :P jest równouprawnienie niedobry Ty chytrusie! :P
Nie wiem czy wiesz, ale jako podczaszy noszę klucz do barku w małym palcu - trzeba iść z duchem czasu, biometryka, te sprawy ;)
a ja jako kobieta nowoczesna i pracująca mam kartę kredytową i mogę sobie alkohol sama kupić (bo jestem już po 40-tce, zatem i dorosła) :)))))) więc się schowaj ze swoja biometryką :P
W ośrodku dla uzależnionych od forum, który mieści się daleko, daleko w Bieszczadach, nie znajdziesz sklepu w którym będą honorować Twoją kartę kredytową - gotóweczka, gotóweczka! Ale widzę ogromne pragnienie, hie hie hie :>

Edytt5 :)))) No cóż.. nie mogę zdradzić jaką bronią dysponuję .. i gdzie jest schowana :))) z oczywistych przyczyn ... :))) bo tabliczki "jestem uzbrojona" tez nie noszę :))))
Z oczywistych przyczyn? Ooooooo, brzmi tajemniczo ;) Tabliczki może i brak, a może jest tatuaż "Nie gryzę!" :>

ewela35
WednesdayTEN
ewela35 (...) a my nie będziemy z cyckonoszów strzelać tylko ze stringów:)))))))))
No Panie Środowy.......nosisz stringi?:))))))))))))))
Nie noszę, ale chętnie postrzelam ;)
Tak to by każdy chciał:)
Trzeba się najpierw dobrze zapoznać ze swoją bronią,-poczuć ją:D
Zgadzam się w całej, khe khe, rozciągłości :) Ale aby strzelać na poważnie, to wcześniej trzeba postrzelać ćwiczebnie :)

WednesdayTEN
Edytt5 :)))) No cóż.. nie mogę zdradzić jaką bronią dysponuję .. i gdzie jest schowana :))) z oczywistych przyczyn ... :))) bo tabliczki "jestem uzbrojona" tez nie noszę :))))
Z oczywistych przyczyn? Ooooooo, brzmi tajemniczo ;) Tabliczki może i brak, a może jest tatuaż "Nie gryzę!" :>
Tatuaż jest,,,, a coby miało nie być ... w ukrytym miejscu "GRYZĘ"... :))) ale atakujący o tym nie wie, a ja jakby co mogę się tłumaczyć, że najpierw grzecznie ostrzegłam

Edytt5
WednesdayTEN
Tatuaż jest,,,, a coby miało nie być ... w ukrytym miejscu "GRYZĘ"... :))) ale atakujący o tym nie wie, a ja jakby co mogę się tłumaczyć, że najpierw grzecznie ostrzegłam
Khe, khe, oby owe ostrzeżenie "gryzę" nie dotyczyło vaginy dentata :P

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
a ja jako kobieta nowoczesna i pracująca mam kartę kredytową i mogę sobie alkohol sama kupić (bo jestem już po 40-tce, zatem i dorosła) :)))))) więc się schowaj ze swoja biometryką :P
W ośrodku dla uzależnionych od forum, który mieści się daleko, daleko w Bieszczadach, nie znajdziesz sklepu w którym będą honorować Twoją kartę kredytową - gotóweczka, gotóweczka! Ale widzę ogromne pragnienie, hie hie hie :>
wiesz co, nie doceniasz chyba kobiet, my potrafimy na różne sposoby ta gotóweczkę zdobyć, nie wiesz ze mamy wiele talentów i atutów? Np. zorganizujemy płatne wstępy na nasz wieczór artystyczny i już.... kasa leci....,a możemy jeszcze wymyslić jakieś dodatkowe punkty programu :P:P Ha! I nawet sami goście nam alkohol przyniosą :P
Się tylko mogę domyślać jaki to byłby wieczór "artystyczny" :>

WednesdayTEN
Edytt5
WednesdayTEN
Khe, khe, oby owe ostrzeżenie "gryzę" nie dotyczyło vaginy dentata :P
ha ha nie powiem ... nie mogę zdradzać wszystkich tajemnic :))))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy kobieta po 40 jest atrakcyjna
  • kobieta po40
  • kobieta 40 lat interia
  • kobiet +40 interia
Do góry strony: kobieta po 40 jest atrakcyjna