54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +-7
54 ppt ?

Kobieta w krótkich włosach. Seksowna? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobieta w krótkich włosach. Seksowna?

Napisał(a): Gość -

Mam długie włosy, ale przyznam, że codzienna ich pielęgnacja jest bardzo ciężka i są one bardzo zniszczone i obciążone tą długością. Zastanawiam się, czy nie obciąć na jakąś krótką fryzurę. Boję się jednak, że stanę się przez to nieatrakcyjna dla chłopaka. Czy dziewczyna w krótkich włosach jest nadal seksowna, czy to właśnie długie włosy są atrybutem kobiecości? Jaką długość włosów wolą faceci?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kobieta w krótkich włosach. Seksowna?

Napisał(a): A44 -

Każda kobieta może być seksowna w każdej fryzurze. :) Faceci raczej wolą długie włosy. Czy najbardziej zależy ci na facetach, czy na własnej wygodzie? Gdy odpowiesz na to pytanie, będziesz wiedziała co zrobić.
Zawsze można wrócić do dawnej fryzury, włosy mają to do siebie, że odrastają. :)

Reklama

Napisał(a): Tris -

Liczy się by fryzura pasowała Tobie....., jeśli będzie do Ciebie pasować, to nadal będziesz atrakcyjna, a może nawet bardziej atrakcyjna....., bo wiele kobiet zdecydowanie lepiej wygląda w krótkich włosach, niż w długich, długie włosy nie są wcale wyznacznikiem kobiecości.

Po drugie dam Ci radę, że skoro masz całkiem długie, to zetnij je sobie wpierw tak do ramion, bo jak zetniesz całkiem krótko, to jak będzie coś nie tak, będziesz żałować....., lepiej stopniowo, szybciej się przyzwyczaisz dzięki temu i ocenisz czy wolisz dłuższe czy krótsze, ja się tak ścięłam z długich włosów, na krótkie, dlatego że długie musiałam codziennie myć, szybko się przetłuszczały, były obciążone i zniszczone, lecz potem żałowałam :( , ale nie dlatego, że źle wyglądałam, tylko dlatego, że źle się czułam, nie mogłam się przyzwyczaić i zapuściłam je sobie do ramion i to moim zdaniem jest najlepsza dla mnie długość :) , teraz noszę właśnie włosy do ramion, boki krótsze, a tył dłuższy i według mnie najlepiej w nich wyglądam i najlepiej się czuję :) , dlatego nie ścinaj się od razu na krótko, bo możesz żałować....., lepiej stopniowo, zetnij się do ramion, jak będziesz się czuła dobrze i nadal będziesz chciała spróbować krótsze, to potem znów się zetniesz już całkiem na krótko :))

Napisał(a): rudii -

z wlasnego doswiadczenia Ci powiem,że zdecydowanie wolę pielęgnować długie wlosy,niż prostować codziennei krótkie.długie włosy gdy się spieszyłam spinałam w kuca i było ok.teraz mam ścięte na boba i bez codziennego prostowania się nie obejdzie...

Reklama

Napisał(a): gość -

ALE GLOOPI TEMAT..
uzależniasz swoj wyglad od tego aby sie przypodobac innym?! dorośnij na bank mam mniej lat niz Ty kobieto ale z pewnościa wiecej rozumu. Ja mam długie włosy i nie sa poniszczone wiec jednak można miec długie , lsniace nieobciazone i zachwycajace.. jak masz jakies straki i koncowki ohydne to racja zetnij je...
Pielegnacja wymaga czasu i dobrych kosmetykow no ale... co Ty mozesz o tym wiedziec.

PS. nie kazda kobieta wyglada korzystnie w długich wlosach i tak samo w krótkich indywidualna spr.kazdej z nas ale zeby na forum robic ankiete jakie wlosy LUBIA FACECI?? ahahaha śmieszne :D
Ja Ci powiem wiekszosc woli dlugie wlosy ALE NIE TAKIE OBCIAZONE I ZNISZCZONE JAKIE TY MASZ :) tylko piekne, długie, lsniace "sypkie włosy" bo piekne zadbane wlosy to oznaka zdrowia :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Wlosy to jest jedynie dodatek do atrybutu kobiecosci (jeden z wielu).

Uwazam ze w pewnym wieku nawet nie pasuja juz dlugie wlosy....bo jak widze 60 ciolatke z konskim ogonem to raczej nie wyglada to ani elegancko ani efektownie.

Napisał(a): gość -

zalezy jakie masz wlosy dlugie,bo wiszace straki,cienkie,nie sprzyjaja twojej urodzie ,a podciecie caliem nie bedzie,ujmowalo twojej urody,watpie aby wszystkie dlugie wlosy byly atrybutem kobiecej urody ,ale jezeli sa ladne zadbane z nierozdwojonymi koncowkami to wtedy mozna uznac za atrybut kobiecego seksapilu

Napisał(a): ~Paniusia -

[b][/b]Jak chcesz znaleźć dobrego fryzjera to tak samo jak z dentystą, ważne żeby cię nie skrzywdził :D nie zgadzam się z tym, że trzeba mieć jakiś specjalny kształt twarzy, cudowne rysy...ja mam dość pulchną twarz i wszyscy znajomi odradzali mi krótkie cięcie, ale tak bardzo tego chciałam że zaryzykowałam. Nie chcialam iść w ciemno wiec poszukałam gdzie sa bezpłatne konsultacje. Wybralam salon In Harmony i tam pani Weronika wybrała mi fryzurę. Matko jaka byłam zadowolona!! Jedyny minus to ten, że teraz muszę chodzić raz w miesiącu je podcinać i o tym pamiętać, ale myć nie muszę często, arano ukladanie to 3 minuty doslownie. Dziewczyny nie wahajcie sie, ścinajcie!!

Napisał(a): ~kitty -

Każda długość włosów jest dobra, najważniejsze, żeby włosy były zdrowe i zadbane. Ja ostatnio wypróbowuje kosmetyki do pielęgnacji Amazon keratin i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, bo efekty sa widoczne juz po pierwszym użyciu.

Napisał(a): ~magd -

Kiedyś miałam dużo stresu w pracy, aż zaczęły mi wypadać włosy, fryzjer doradził mi, żeby je ściąć i tak też zrobiłam. Nadal wypadały więc poszłam do trychologa, do pani Elwiry Maj z Miraflores. Dobrałyśmy fajną kurację, która mi pomogła. No i znowu zamarzyły mi się długie i mocne włosy... Myślałam, że będę musiała czekać aż urosną, ale w tym samym salonie zrobiłam przedłużanie laserowe i jestem mega szczęśliwa teraz. Uważam, ze krótkie włosy dla kobiety to ostateczność

Napisał(a): ~nimka -

Włosy długie, czy krótkie - to nie ma znaczenia! Ważne, żeby były zdrowe i ładnie ostrzyżone. Każdemu w czym innym dobrze. Jak szukasz fajnego salonu w Wawie, to polecam ci Miraflores na Bielanach. Ja tam ostatnio przedłużałam włosy (laser nano) bo własnie krótkie mi się znudziły i nie miałam cierpliwości zapuszczać. Wyszły bosko!

Napisał(a): ~Izabella -

Nie jest ważne czy włosy sa długie, czy krótkie, ważne aby były zadbane, zdrowe, dobrze ostrzyżone, w pasującym kolorze. Ja kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach. Jednak po ciąży moje włosy zaczęły wypadać, stały sie matowe i takie jakieś wymęczone. Poza tym przy dziecku nie miałam juz czasu, aby poświęcać pielęgnacji włosów tyle czasu co kiedyś. Byłam w Akademii Perfect Hair, żeby mi coś sensownego zaproponowali. Troche się bałam, bo długie włosy miałam od zawsze. Niepotrzebnie! Mam teraz super wygodną, bardzo kobiecą, krótką fryzurkę, znajomi nawet twierdza że mnie odmładza! No i ten kolor! Polecam wszystkim to miejsce!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dziewczyny o krtkich wlosach
  • kobiety z krtkimi wosami
Do góry strony: Kobieta w krótkich włosach. Seksowna?