Odpowiadasz na:
Kobieta w krótkich włosach. Seksowna?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam długie włosy, ale przyznam, że codzienna ich pielęgnacja jest bardzo ciężka i są one bardzo zniszczone i obciążone tą długością. Zastanawiam się, czy nie obciąć na jakąś krótką fryzurę. Boję się jednak, że stanę się przez to nieatrakcyjna dla chłopaka. Czy dziewczyna w krótkich włosach jest nadal seksowna, czy to właśnie długie włosy są atrybutem kobiecości? Jaką długość włosów wolą faceci?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kobieta w krótkich włosach. Seksowna?

Napisał(a): ~Izabella -

Nie jest ważne czy włosy sa długie, czy krótkie, ważne aby były zadbane, zdrowe, dobrze ostrzyżone, w pasującym kolorze. Ja kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach. Jednak po ciąży moje włosy zaczęły wypadać, stały sie matowe i takie jakieś wymęczone. Poza tym przy dziecku nie miałam juz czasu, aby poświęcać pielęgnacji włosów tyle czasu co kiedyś. Byłam w Akademii Perfect Hair, żeby mi coś sensownego zaproponowali. Troche się bałam, bo długie włosy miałam od zawsze. Niepotrzebnie! Mam teraz super wygodną, bardzo kobiecą, krótką fryzurkę, znajomi nawet twierdza że mnie odmładza! No i ten kolor! Polecam wszystkim to miejsce!!

Napisał(a): ~nimka -

Włosy długie, czy krótkie - to nie ma znaczenia! Ważne, żeby były zdrowe i ładnie ostrzyżone. Każdemu w czym innym dobrze. Jak szukasz fajnego salonu w Wawie, to polecam ci Miraflores na Bielanach. Ja tam ostatnio przedłużałam włosy (laser nano) bo własnie krótkie mi się znudziły i nie miałam cierpliwości zapuszczać. Wyszły bosko!

Reklama

Napisał(a): ~magd -

Kiedyś miałam dużo stresu w pracy, aż zaczęły mi wypadać włosy, fryzjer doradził mi, żeby je ściąć i tak też zrobiłam. Nadal wypadały więc poszłam do trychologa, do pani Elwiry Maj z Miraflores. Dobrałyśmy fajną kurację, która mi pomogła. No i znowu zamarzyły mi się długie i mocne włosy... Myślałam, że będę musiała czekać aż urosną, ale w tym samym salonie zrobiłam przedłużanie laserowe i jestem mega szczęśliwa teraz. Uważam, ze krótkie włosy dla kobiety to ostateczność

Napisał(a): ~kitty -

Każda długość włosów jest dobra, najważniejsze, żeby włosy były zdrowe i zadbane. Ja ostatnio wypróbowuje kosmetyki do pielęgnacji Amazon keratin i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, bo efekty sa widoczne juz po pierwszym użyciu.

Reklama