129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
129 ppt ?

Kobieta w rozmiarze XXL, HIT, czy KIT (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kobieta w rozmiarze XXL, HIT, czy KIT

Napisał(a): gość -

judyta1 tak tak pomarszczona twarz.. widzi Pani to, co chce widzieć i próbuje sobie wmówić, że jest dobrze tak jak jest. dobrze się Pani czuje ze sobą ok. Nie wnikam i nie krytykuję. Po prostu wkurza mnie WMAWIANIE ludziom, że bycie grubym jest super bo nie jest. Proszę nas i siebie nie oszukiwać, pozdrawiam.

Jankat54 Zgadzam się z moimi poprzedniczkami, po pięćdziesiątce. Sama jestem w rozmiarze XXL ale nie narzekam. Mam koleżankę w moim wieku, jest szczupła, może jest to 38, a może 36. Twarz pomarszczona, jak u kobiety 70 - cio letniej. Jest takie powiedzenie - " z tyłu liceum , z przodu muzeum'' , nie chciałabym , aby mężczyźni tak rozczarowywali się moją osobą. Wolę być taką , jaka jestem.
Nikt nikomu nic nie wmawia, oprócz mediów, które najpierw trąbią i rozpowszechniają
zdjęcia anorektycznych modelek pisząc, ze to piękności i okazy zdrowia. Zaraz
po tym pokazaując kobiety z nadwagą i pisząc o ich pięknie. Uważasz, że ludzie
są tak głupi, że nie dostrzegają, że pismaki z jednej skrajności popadają w drugą?

Ty Autorko też popadasz w skrajności interesując się bardziej cudzą tuszą,a niżeli
swoją. Schudłaś? Wiesz ile to wyrzeczeń i samozaparcia cię kosztowało, a mimo
to wyżywasz się na innych z nadwagą, pisząc o nich obraźliwe i obelżywe słowa.
Już zapomniałaś jak byłaś "grubasem"? Mentalnie nadal jesteś tą samą osobą
tylko w mniejszym rozmiarze, niestety dla nas, charakteru już swojego nie zmienisz,
więc żyj, zajmnij się własnym życiem, anie cudzym.

Jak cię dopadnie efekt "jojo", to wspomnisz moje słowa. Otyłość to jak nałóg,
zawsze może powrócić.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Nie powiedziałabym, że to jest hit czy kit. Każdy jest jaki jest, jednak promowanie otyłości nie jest fajne. Wiemy, jak się kilka lat temu media roztrwaniały nad tematem anoreksji, to teraz poczekajmy na kolejne programy typu "schudnij 10 kg". Po prostu trzeba o siebie dbać. Ja sama kocham jeść, ale nie zapominam przy tym, żeby się trochę poruszać.

gość Choroby powodują otyłość, czy otyłość choroby? Nawet chory człowiek może schuść (albo schudnąć) jeśli ilość kalorii zjadanych jest mniejsza niż ilość spalanych. A trening, pot, łzy...gdzie? Posiedzieć na czterech literach to potraficie, ale wziąć się za wysiłek fizyczny to nie. A później..."mam skłonności do tycia". Ktoś z mojej rodziny to by oczy wydrapał za żarcie, w młodym wieku to przeszło i był szczupły. A później...zaczął tyć. I mówi że "mam skłonności do tycia". A ja mówię że nie do tycia, tylko do obżarstwa i siedzenia. Do dzisiaj nie chce się do mnie odezwać. Dlaczego? Bo prawda zabolała. Przeciążony żołądek = chory człowiek.
Rower-20-50 km dziennie; trening- dużo "pompek"," przysiadów", "brzuszków", ciężarki, praca fizyczna, wysiłek, biegi...itd, itp. środa i sobota- nie ma żarcia. Niedziela- tylko obiad. Kolacji- nie ma nigdy. Wykonać.
bardzo dobrze napisane :)))

Reklama

gość
gość Choroby powodują otyłość, czy otyłość choroby? Nawet chory człowiek może schuść (albo schudnąć) jeśli ilość kalorii zjadanych jest mniejsza niż ilość spalanych. A trening, pot, łzy...gdzie? Posiedzieć na czterech literach to potraficie, ale wziąć się za wysiłek fizyczny to nie. A później..."mam skłonności do tycia". Ktoś z mojej rodziny to by oczy wydrapał za żarcie, w młodym wieku to przeszło i był szczupły. A później...zaczął tyć. I mówi że "mam skłonności do tycia". A ja mówię że nie do tycia, tylko do obżarstwa i siedzenia. Do dzisiaj nie chce się do mnie odezwać. Dlaczego? Bo prawda zabolała. Przeciążony żołądek = chory człowiek.
Rower-20-50 km dziennie; trening- dużo "pompek"," przysiadów", "brzuszków", ciężarki, praca fizyczna, wysiłek, biegi...itd, itp. środa i sobota- nie ma żarcia. Niedziela- tylko obiad. Kolacji- nie ma nigdy. Wykonać.
bardzo dobrze napisane :)))
zwłaszcza że sama jesteś obleśną czterdziechą

Napisał(a): Oona -

Zgadzam się z autorką,a nawet powiem więcej.
Najlepiej,żeby wszyscy mieli rozmiar 36,ewentualnie do 40.
Kobiety identyczne wymiary,jakieś 90-60-90.
Rozmiar stopy-37.
Męski wzorzec również określić i wszystko zamieścić w Sevre.
Jaka to będzie oszczędność na materiałach do szycia ubrań i butów!
I nie trzeba będzie promować chudych modelek,na które tak łatwo się szyje
suknie,bo wszystkie układają się idealnie,bez jakiś tam zaszewek lub innego
kombinowania.
Na razie zapędzić chirurgów do roboty,niech wycinają tym,co mają za dużo
i doszywają tym,co mają za mało.
Za wysokich skrócić,za niskich powyciągać.
Genetyków też już pogonić,przecież nawet żywność można już modyfikować,
więc niech dodają coś,co wszystkich przetworzy genetycznie do wzorca.
Zabronić zapładniania,poza in vitro,gdzie będzie się wszczepiało jednakowe zygoty.
No,ewentualnie kolor włosów i oczu pozostawić do wyboru.

Wreszcie będzie po równo i będzie komunizm ! albo faszyzm,jak kto woli.
I tu i tu można otworzyć obozy pracy,przecież od pracy fizycznej się chudnie.

Ach,jeszcze genetycznie można się pozbyć chorób,więc wszyscy będą zdrowi
a zdrowi to szczupli.
Oona

Mam jednak nadzieję,że nikt rozsądny nie potraktuje moich pomysłów poważnie.
"Ludzie,nie róbcie tego w domu"-to cytat z kreskówek, gdzie postacie zabijają się
i ożywają.

A na koniec inny cytat:

" ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM"

a jak nie masz pojęcia,o czym piszesz,nie pisz (choroby)

Oona

Reklama

Gdyby "zrzucanie" było rzeczywiście tak łatwe, to jestem przekonana, że większość osób mających problemy z nadwagą- nie miałaby ich. Niestety motywacja to nie wszystko. Niejednokrotnie trzeba mieć też czas i pieniądze. Nie oszukujmy się- zdrowe jedzenie jest o wiele droższe od niezdrowego a jego przyrządzanie trwa o wiele dłużej. Wszystko jest też uzależnione od genetyki, bo są ludzie, których ciała po prostu są tak zbudowane, że jest granica ich "chudnięcia" a dieta musi być mega restrykcyjna. Poza tym, odżywianie to nie wszystko. Trzeba uprawiać sport, ruszać się po to, by nie zostały na naszym ciele zwały skóry. Niestety nie wszystko jest tak kolorowe jakim byśmy to chcieli widzieć. I owszem, współcześnie coraz więcej propagowania krągłości, ale wydaje mi się, że Twoje zdjęcia nie są odpowiednim przykładem. Promuje się rozmiary Beyonce, przykładowo..Chodzi o coś zupełnie innego. Bardziej o to, by dziewczyny mające rozmiary takie jak 38, 40, 42 nie czuły się źle tylko dlatego,że nie noszą 36. Tylko i wyłącznie o to chodzi. Nie trzeba być perfekcyjnym, by być pięknym. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w ostatnim czasie na bardzo szeroką skalę krytykuje się otyłość (głównie w Ameryce) i wprowadza specjalne programy do szkół by dzieci nie musiały walczyć z nadwagą. Mnie osobiście irytuje propagowanie ideałów. Dlatego nie zgodzę się z Tobą. Tak, rozmiar xxl, to już za wiele i trzeba coś z tym robić, jednak nie można generalizować, że jesli ktoś jest otyły, to dlatego, że o siebie nie dba. Nie bądź ignorantką, bo są różne sytuacje życiowe a takie oceny są krzywdzące, szczególnie dla kogoś, kto ma z tym problem, bo nie umie sobie z nim poradzić a nie dlatego,ze jest mu z nim wygodnie...A o tym jak zdrowo chudnąć można poczytac przykładowo tutajhttp://supers(...)5.html. Rozumiem krytykę i oburzenie nadmierną tolerancją absolutnie wszystkiego, bo jakieś granice zdrowego rozsądku są. Każdy człowiek jest jednak inny, każdy przypadek jest kwestią indywidualną i nie można wszystkich wrzucać do jednego wora pt "Jest gruby, bo ciągle je".

Ja od dziecka oglądałem się za kobietami z dużą ,tłustą pupą , a moja żona nie ma takiej ,więc dalej się oglądam za takimi kobietami , jak kiedyś taką poznam ,będziemy nadawać na tej samej wali , będzie chciała mnie , rozwodzę się z żoną , kocham krągłe kobiety.

Reklama

hej
Kiedys byłam szczupła , ale po porodze przytyłam , walczyłam z nadwaga bardzo długo ale w koncu udało mi sie .Schudłam 35 kg czuje sie leciutka atrakcyjna i fajna nie mam kompleksów i uwazam ze dla chcacego nic trudnego tylko niestety koryto do góry kobiety :)Pozdrawiam wszystkie kobietki !!!

Każdy się powinien czuć w swoim ciele dobrze, Wiadomo może mieć ktoś mieć szczupłą sylwetkę i nie dbać o siebie, a może być kobieta, która jest pulchniejsza i wygląda rewelacyjnie! Nasze zdrowie,uroda,wygląd zależy tylko i wyłącznie od Nas!

Ja jestem szczupłą osobą,ale toleruję pulchniejsze kobiety, jeśli są oczywiście zadbane:)

http://smierc-zycie.com

Mam sporo dobrych znajomych przy tuszy .Sama jestem szczupla.Te kobiety , moje znajome, sa naprawde bardzo na luzie .Czasem mozna pozazdroscic im .Zadbane sa jak najbardziej .Kazdemu z nas podoba sie cos innego i sadze , ze kobiety grubsze moga byc atrakcyjne .

gość Wmawianie nam, że otyłość jest sexy, to najnowszy pomysł na lansowanie wielorybów (to NAJŁADNIEJSZE określenie, jakie przyjmuję jako ilustrację stanu fizycznego tych pań) w stylu: Grycanów, Niezgód i Welmanów. Trudno się tym zachwycać - ich gigantyczne tusze to zaniedbanie, lenistwo i łakomstwo.
Poza tym irytuje mnie kreowanie naszych gustów przez wszelkiego rodzaju Pudelki, Dupelki i Kozaczki. Dziś wmawiają nam jako wzory do naśladowania anorektyczki, pijaczki, narkomanów i grubasów. Jutro zaczną wciskać, że sexy są kikuty po amputacjach, starość i pryszcze, a pojutrze, że szczytem lansu jest grzybica stóp, bo akurat jakaś plastikowa gwiazdka posiada i nawet do głowy jej nie przyszło, że to choroba.
Żeby nie było, że sam urodziłem się jako Apolllo i łatwo mi krytykować innych. Rok temu ważyłem 106 kg (przy 185cm) ... wziąłem się za siebie i obecnie mam 85.. Nieco mniej przypominam goryla.. Skoro ja mogę, to Grycany również.. zwłaszcza, że one dysponują na to nieograniczoną kasą.
Tak ale weź pod uwage ze ludzie to upraszczają niesamowicie i np. pisza ze Grycanki tak wyglądaja przez jedzenie lodów. Poczytajcie ile kalorii maja lody lub sorbety ... Weźcie to pudełko od Grycana i przeczytajcie skład ... tam nie ma nic co powoduje otyłośc.

Na skutek stresu część ludzi sięga po jedzenie. Jest to dla nich sposób na redukowanie negatywnych emocji. W rezultacie może to doprowadzić do nadmiernego objadania się a ostatecznie do otyłości. Z nadmiernym zajadaniem emocji można sobie radzić za pomocą metody brytyjskiego lekarza - Edwarda Bacha. Więcej nahttp://drbach(...)osc.php
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum kobiet xxl
Do góry strony: Kobieta w rozmiarze XXL, HIT, czy KIT