Odpowiadasz na:
Kobieta w rozmiarze XXL, HIT, czy KIT

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Przyznam szczerze, że irytuje mnie coraz częstsze promowanie otyłości ukrywane pod bezpiecznym słowem "akceptacja". Grubi ludzie budzą we mnie odrazę, zwłaszcza w lecie, kiedy kilku schodów w górę nie potrafią wyjść i się pocą. Grubość jest dla mnie największą oznaką zaniedbania jakiej może się dopuścić kobieta. Sama kiedyś byłam gruba, ale zrzuciłam. Więc wiem, że jest to wykonalne i nie ma co się zasłaniać genetyką. Po prostu trzeba się wziąć za siebie. Dla siebie, dla zdrowia, dla własnego samopoczucia i pewności siebie. Poza tym faceci nie lubią grubych bab. Nie promujmy otyłości zdaniem "krągłości są sexy". Bo nie są. Dla porównania dam inne zdjęcia niż te które zwykle służą wychwalaniu grubości i nie będzie to anja rubik z merlin monroe. Nie propaguję anoreksji, propaguję normalność. Oceńcie same:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kobieta w rozmiarze XXL, HIT, czy KIT

Napisał(a): gość -

Witam mam 24 lata i jestem po 3 ciązach nikestety 2 okazala sie martwa i tluszczyk w wadze 20 kg sie odlożyl waze 78 przy 175 ale jesli chgodzi o sulkienki mlodziezowe lub takie w miare to za gruba jestem masakra ja w dzien malo jem na wioeczor gorzej mimo ze 3 posilki dziennie nie da sie schudnac:(

Reklama

Akurat Grycan, pani Grycan jest ładną kobietą, a lekka tusza dodaje jej jedynie seksapilu.
Jest zadbana, uśmiechnięta czego i wam drogie panie życzę.

On.

Na skutek stresu część ludzi sięga po jedzenie. Jest to dla nich sposób na redukowanie negatywnych emocji. W rezultacie może to doprowadzić do nadmiernego objadania się a ostatecznie do otyłości. Z nadmiernym zajadaniem emocji można sobie radzić za pomocą metody brytyjskiego lekarza - Edwarda Bacha. Więcej nahttp://drbach(...)osc.php

Reklama