549
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +25
549 ppt ?

Kobiety a seks oralny (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobiety a seks oralny

Napisał(a): ~Niezaspokojony -

Proste pytanie - jak przekonać kobietę do seksu oralnego? W innych kwestiach moja partnerka nie ma oporów, ale ta jedna rzecz jest nie do przeskoczenia.. Twierdzi, że ją to brzydzi i nie ma szans na to, abym mógł czerpać przyjemność z seksu oralnego. I to uwaga - to działa w dwie strony. Mnie też nie dopuszcza do siebie.. Co robić, jak ją do tego namówić?
INTERIA.PL

Re: Kobiety a seks oralny

Napisał(a): ~ibib -

Kobiety mają opory przed seksem oralnym, to kwestia wstydu.. no i kwestia fizjologii.. faceci inaczej na to patrzą, kobiety czują się często "brudne" no i upławy itd..

Mężczyzn to mega nakręca, ja znam niewiele kobiet, które naprawdę to lubią.. raczej potrafiły się do tego przyzwyczaić..

Napisał(a): vangelia -

Kobieta jasno, uczciwie i szczerze odpowiedziala ci - brzydzi sie ciebie. Co jeszcze chcesz wiedziec? Nie kazda by sie zdobyla na taka szczerosc.Nie szukaj sposobu jak ja przekonac tylko zastanow sie dlaczego sie brzydzi.Jesli sie brzydzi to pewnie jestes fleja, masz brzydki zapach i do tego jeszcze namawiasz i przekonujesz w malo apetyczny sposob.Poniewaz nie pozwala abys ty jej tak robil wiec obrzydzenie do ciebie jest wielkie. Kobieta ktora kocha swojego mezczyzne nigdy sie go nie brzydzi i robi to sama bez przekonywan i nalegan bo to jest instynktowne, naturalne zachowanie kobiety.
Z toba cos jest nie tak. Nie z nia.

Napisał(a): ~zlyPolak -

Wiekszosc kobiet lubi to robic, a niektore wrecz uwielbiaja. Mowia - nie wiesz, jak to bardzo podnieca.Naprawde nie trzeba ich do tego zachecac. Te grzeczniejsze nawet prosza o pozwolenie - moge wziąć do buzi? Nie sadze, abym mial do czynienia z ladacznicami. Byly to bardzo normalne kobiety.

Oczywiscie nie przystoi to prawdziwej matce Polce. Ona ma inne zadania. Rodzenie dzieci
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobiety a seks oralny