Odpowiadasz na:
Kobiety a seks oralny

~Niezaspokojony
Temat dodał(a):
~Niezaspokojony -
Proste pytanie - jak przekonać kobietę do seksu oralnego? W innych kwestiach moja partnerka nie ma oporów, ale ta jedna rzecz jest nie do przeskoczenia.. Twierdzi, że ją to brzydzi i nie ma szans na to, abym mógł czerpać przyjemność z seksu oralnego. I to uwaga - to działa w dwie strony. Mnie też nie dopuszcza do siebie.. Co robić, jak ją do tego namówić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kobiety a seks oralny

Napisał(a): ~gość -

~MASA
Spinner Seks oralny tak, ale tylko ze strony mężczyzny. Poprosiłem żonę by zrezygnowała z tego typu zachowań bo uważam, że to uwłacza godności kobiety.
Co uwłacza godności kobiety? Pieszczoty? Co Ty piszesz...? Kretyn
Tym KRETYNEM to raczej ty jesteś !!! .Obrazek kobiety z fiutem w gębie, zawsze był, jest i będzie uwłaczający. Buzia kobiety to nie kibel do załatwiania się! A po za tym, ciekawe dlaczego tak was obrzydza widok falusa w ustach innego faceta. Macie taka mentalność, że wszystko co was jara i robi wam dobrze to jest w porządku. Potraficie to pięknie nazywać np. pieszczoty i zawsze usprawiedliwiać np. widok dwóch kobiet. A to co już was nie jara np. widok dwóch facetów to już jest fuj i trzeba z tym walczyć - CHOLERNI HIPOKRYCI ! Dodam, ze jestem kobietą i zawsze w- kur -wia mnie ta wasza hipokryzja.

Napisał(a): ~derek -

~logik Normalnie - zmień kobietę. Miałem ponad 2000 i wszystkie akceptowały, a najczęściej od tego zaczynały.
ŁŻESZ!!!

Napisał(a): ~gość -

~ricco2008 wcale nie jest tak zle - poczatkowo faktycznie opor ale z czasem,po projekcji filmikow tej tresci i lewatywie udalo sie i obecnie bez oporow wchodzimy w to oboje jak tylko inne uklady znudza sie....
nawet innego rodzaju doznania a juz odloty Jej sa na ojeejjjj....
warto drazyc owa dziurke i temat !!!!
Nie odróżniasz oralu od analu.

Napisał(a): ~nie -

seks oralny to grzech ciężki i należy się z tego spowiadać
siusiak służy do sikania jak sama nazwa wskazuje