51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń314
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +3
51 ppt ?

Kobiety wolą tępych ekstrawertyków od inteligentnych introwertyków (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobiety wolą tępych ekstrawertyków od inteligentnych introwertyków

Napisał(a): Spaślak -

To straszne, ale niestety, ja też obserwowałem i t pokrywa się z moimi wnioskami. Przerażające, ale kobiecie nie przeszkadza przepaść intelektualna między nią a facetem. Nawet wykształcone kobiety z jakiegoś względu czują nieodparty pociąg do prymitywnych, źle wykształconych samców alfa. Czytałem kiedyś coś takiego jak współczesny mezalians. Według statystyk coraz więcej wykształconych kobiet wychodzi za mąż za facetów których dzieli przepaść między nimi, jeśli chodzi o wykształcenie. Kobieta nie leci na inteligencję, bo inteligencja jest mało przydatna. Chodzi mi o myślenie analityczne, dedukcyjne, wyobraźnię itd. Inteligencja nie pomaga, tylko przeszkadza w życiu i trzepaniu kasy. Patrz na posłów w sejmie, patostreamerow, przemytników, dilerów aut po wioskach (ja mieszkam przy granicy to wiem), piłkarzy, sportowców etc. To są w większości cepy i głupki, bez wyobraźni i nadmiernego rozkminiania. Bardziej liczy się zdecydowanie, wysokie(nawet zawyżone) poczucie własnej wartości, przekonanie, że się uda, stanowczość, agresją i jakaś tam zaradność i spryt. Geniusz intelektualny nie jest sexy dla kobiety, nawet jeżeli ta kobieta sama nim jest to nie ma pożytku z jakichś intelektualnych rozkmin faceta. Facet musi dobrze wyroochać, stuknąć młotkiem, dostarczyć prymitywnych emocji, jakieś kluby, imprezy, szybka jazda autem, zatrzymanie przez policję. Tego chce każda kobieta. Nieważne, czy jest ona doktorem medycyny, czy karyną, która dwa razy nie zdała w technikum gastronomicznym. To skąd wziął się mit, że kobiety lecą na inteligencję?
INTERIA.PL

Re: Kobiety wolą tępych ekstrawertyków od inteligentnych introwertyków

Napisał(a): ~gość -

Mam zupełnie inaczej niż opisane przez Ciebie kobiety. Uwielbiam inteligentnych, wrażliwych introwertyków i potrafię ich wypatrzeć w tlumie. Przesadna, nieadekwatna pewność siebie mnie odrzuca.

Ile to ja już się naczytałem deklaracji "jestem inna niż większość" w internecie od zarania jego istnienia. Szkoda, że jak zestawisz czyny kobiet z ich deklaracjami to zawsze otrzymujesz jedną wielką sprzeczność. Jestem już za starym wyjadaczem incelstwa, żeby nabrać się na te bzdety.

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Rzadko, ale zdarza się, że kobieta która całkowicie traci nadzieję na spotkanie mężczyzny inteligentnego (czy introwertyk czy ekstrawertyk nie ma znaczenia), decyduje się na związek z , jak to określiłeś, "tępym ekstrawertykiem" (tu introwertyk byłby jednak opcją korzystniejszą).

Spaślak Jestem już za starym wyjadaczem incelstwa
Introwertyczni, inteligentni mężczyźni, których znam, nie są incelami. Ich stosunek do kobiet jest jak najbardziej pozytywny. O tym, że jest jak napisałam powyżej, świadczą moje wybory. Ale tak naprawdę nie zależy mi na tym, żeby ktoś w to wierzył.

Reklama

~gosc Rzadko, ale zdarza się, że kobieta która całkowicie traci nadzieję na spotkanie mężczyzny inteligentnego (czy introwertyk czy ekstrawertyk nie ma znaczenia), decyduje się na związek z , jak to określiłeś, "tępym ekstrawertykiem" (tu introwertyk byłby jednak opcją korzystniejszą).
Ale decyzja o związku z przesadnie pewnym siebie ekstrawertykiem i tak okazję się pomyłką.

No nie. Inteligentni mężczyźni nie są sortem pierwszego wyboru u kobiet. One chcą prymitywnych samców alfa ze słabo rozwinięta inteligencją, którzy najpierw działają, potem myślą. Z reguły im to wychodzi, bo głupi ma zawsze szczęście. Jest coś takiego jak podstawowy błąd atrybucji. Kobiety widzą inteligencję w rzeczach, w których jej nie ma. Główną skalą, której kobiety używają do pomiaru inteligencji faceta jest ilość zarabianych pieniądzy. Jednak to ze sobą nie koreluje. Operatorzy koparko ładowarki, dilerzy bitych fur z Niemiec z kręconymi licznikami, sportowcy, krętacze itd. inteligencją nie grzeszą, mają trochę sprytu i zdecydowania, ale mają kasę. Dla kobiety kasa to niepodważalny dowód że jesteś inteligenty. Kobiety oceniają po pozorach i migawkach obrazu. Jak kobieta zobaczy dwóch facetów i jeden to geniusz wysiadający z auta za milion, który dorobił się na inżynierii finansowej i skomplikowanych systemach tradingowych, a drugi, wysiadający z fury za dwa miliony, który jest wsiowym głupkiem, ale wygrał w multi 80 milionów to ona uzna tego drugiego za inteligentniejszego. Dla kobiety nie jest inteligentny ten kto jest, tylko ten, kto sprawia takie wrażenie, głównie według jej jakichś tam własnych kryteriów. Przeważnie hajsu, albo wzrostu. Bo jak będzie dwóch facetów o takiej samej inteligencji to dla kobiety ten wyższy będzie dwa razy inteligentniejszy.

Reklama

Spaślak No nie. Inteligentni mężczyźni nie są sortem pierwszego wyboru u kobiet. One chcą prymitywnych samców alfa ze słabo rozwinięta inteligencją, którzy najpierw działają, potem myślą. Z reguły im to wychodzi, bo głupi ma zawsze szczęście. Jest coś takiego jak podstawowy błąd atrybucji. Kobiety widzą inteligencję w rzeczach, w których jej nie ma. Główną skalą, której kobiety używają do pomiaru inteligencji faceta jest ilość zarabianych pieniądzy. Jednak to ze sobą nie koreluje. Operatorzy koparko ładowarki, dilerzy bitych fur z Niemiec z kręconymi licznikami, sportowcy, krętacze itd. inteligencją nie grzeszą, mają trochę sprytu i zdecydowania, ale mają kasę. Dla kobiety kasa to niepodważalny dowód że jesteś inteligenty. Kobiety oceniają po pozorach i migawkach obrazu. Jak kobieta zobaczy dwóch facetów i jeden to geniusz wysiadający z auta za milion, który dorobił się na inżynierii finansowej i skomplikowanych systemach tradingowych, a drugi, wysiadający z fury za dwa miliony, który jest wsiowym głupkiem, ale wygrał w multi 80 milionów to ona uzna tego drugiego za inteligentniejszego. Dla kobiety nie jest inteligentny ten kto jest, tylko ten, kto sprawia takie wrażenie, głównie według jej jakichś tam własnych kryteriów. Przeważnie hajsu, albo wzrostu. Bo jak będzie dwóch facetów o takiej samej inteligencji to dla kobiety ten wyższy będzie dwa razy inteligentniejszy.
Zazdrościsz im, że zaliczają? Bo przecież nie dobrego związku z jedną kobietą. Na to drugie z całą pewnością stać inteligentnych mężczyzn.

Po co skupiasz się na tym, jak ma większość kobiet?
Większość mężczyzn woli blondyny z dużym cycem i co z tego?

~gość
Spaślak No nie. Inteligentni mężczyźni nie są sortem pierwszego wyboru u kobiet. One chcą prymitywnych samców alfa ze słabo rozwinięta inteligencją, którzy najpierw działają, potem myślą. Z reguły im to wychodzi, bo głupi ma zawsze szczęście. Jest coś takiego jak podstawowy błąd atrybucji. Kobiety widzą inteligencję w rzeczach, w których jej nie ma. Główną skalą, której kobiety używają do pomiaru inteligencji faceta jest ilość zarabianych pieniądzy. Jednak to ze sobą nie koreluje. Operatorzy koparko ładowarki, dilerzy bitych fur z Niemiec z kręconymi licznikami, sportowcy, krętacze itd. inteligencją nie grzeszą, mają trochę sprytu i zdecydowania, ale mają kasę. Dla kobiety kasa to niepodważalny dowód że jesteś inteligenty. Kobiety oceniają po pozorach i migawkach obrazu. Jak kobieta zobaczy dwóch facetów i jeden to geniusz wysiadający z auta za milion, który dorobił się na inżynierii finansowej i skomplikowanych systemach tradingowych, a drugi, wysiadający z fury za dwa miliony, który jest wsiowym głupkiem, ale wygrał w multi 80 milionów to ona uzna tego drugiego za inteligentniejszego. Dla kobiety nie jest inteligentny ten kto jest, tylko ten, kto sprawia takie wrażenie, głównie według jej jakichś tam własnych kryteriów. Przeważnie hajsu, albo wzrostu. Bo jak będzie dwóch facetów o takiej samej inteligencji to dla kobiety ten wyższy będzie dwa razy inteligentniejszy.
Zazdrościsz im, że zaliczają? Bo przecież nie dobrego związku z jedną kobietą. Na to drugie z całą pewnością stać inteligentnych mężczyzn.

Po co skupiasz się na tym, jak ma większość kobiet?
Większość mężczyzn woli blondyny z dużym cycem i co z tego?
... I nie tylko kobiety widzą inteligencję tam, gdzie jej nie ma. Ogólnie ludzie.

Inteligentni introwertycy to są wybierani jako odpady na frajera do stabilizacji, gdy już laska się wyszaleje z tępymi ekstrawertykami, imprezowiczami. Tak niestety to wygląda. No, a nikt nie chce dojadać resztek po jakimś cwaniaku, bad boyu, do których został łaskawie dopuszczony.

Spaślak Inteligentni introwertycy to są wybierani jako odpady na frajera do stabilizacji, gdy już laska się wyszaleje z tępymi ekstrawertykami, imprezowiczami. Tak niestety to wygląda. No, a nikt nie chce dojadać resztek po jakimś cwaniaku, bad boyu, do których został łaskawie dopuszczony.
Żałuję, że rozmawiałam z kimś tak chorym.
Zupełnie mi cię nie żal.
Mam nadzieję, że do końca życia pozostaniesz sam.

~gość
~gosc Rzadko, ale zdarza się, że kobieta która całkowicie traci nadzieję na spotkanie mężczyzny inteligentnego (czy introwertyk czy ekstrawertyk nie ma znaczenia), decyduje się na związek z , jak to określiłeś, "tępym ekstrawertykiem" (tu introwertyk byłby jednak opcją korzystniejszą).
Ale decyzja o związku z przesadnie pewnym siebie ekstrawertykiem i tak okazję się pomyłką.
Ekstrawertyzm i pewność siebie to niezupełnie to samo. Pewność siebie nie musi być zresztą wadą, o ile jest we właściwy sposób przejawiana.
Inteligentny, znający swoją wartość mężczyzna otwarty, kordialny i mający kindersztubę nie będzie okazywał swojej pewności siebie w sposób prymitywny.

Trudność polega raczej na znalezieniu mężczyzny z takim zestawem cech;)
Jak się już kobiecie taki okaz trafi, to... (no i... brak mi słów;)) )
Ale naprawdę się tacy mężczyźni zdarzają:)

~gosc
~gość
Ekstrawertyzm i pewność siebie to niezupełnie to samo. Pewność siebie nie musi być zresztą wadą, o ile jest we właściwy sposób przejawiana.
Inteligentny, znający swoją wartość mężczyzna otwarty, kordialny i mający kindersztubę nie będzie okazywał swojej pewności siebie w sposób prymitywny.

Oczywiście, że nie to samo. Cały czas mam na myśli raczej butę i wszystkie jej synonimy ;)

Musimy po kolei ustalić na co lecą kobiety, w kolejności od najważniejszego atrybutu do najmniej ważnego, sytuacja przedstawia się mniej więcej tak:
-190 wzrostu (najważniejszy atrybut, przebija wszystko na głowę, możesz być nawet upośledzony, ze strużką śliny ściekającą ci z kącika ust, a każdą twoją)
-kasa z przekrętów, bite auta, dilerka, polityka, przekręty podatkowe itd.
-tępota i ekstrawersja, cwaniactwo towarzyskość, ciągłe bycie w centrum uwagi
-gruby nadgarstek i grube kości
-twarz troglodyty, kryminalisty, nieskalany myślą wyraz, kwadratowa szczęka, albo drugi typ, twarz miśka i łysinka.
-rozlazły tatuaż na ramieniu
-bruzch piwny
To jest idealny typ faceta, takich wybierają kobiety najchętniej w pierwszej kolejności.

~gość
~gosc
~gość

Oczywiście, że nie to samo. Cały czas mam na myśli raczej butę i wszystkie jej synonimy ;)
Ci o mniejszym potencjale wiedzy i inteligencji również bywają butni. Jeszcze jak butni...
Nie wiem, który wariant lepszy... chyba jednak ten pierwszy?;)
Kogoś kobieta chciałaby przecież wybrać;)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobiety wolą tępych ekstrawertyków od inteligentnych introwertyków