826
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi362
  • Ocen na +25
826 ppt ?

Kobiety z tatuażami (363)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobiety z tatuażami

Napisał(a): ~Maya -

Czy mężczyźni lubią kobiety mające tatuaże? Ktoś mi kiedyś powiedział, że nawet takie wolą, choć do końca mi się nie chce w to wierzyć. Dlatego wole Was zapytać o zdanie. Nie mówię o takim tatuażu na całym ciele gdzie w ogóle naturalnej skóry nie widać ale takim racjonalnym.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kobiety z tatuażami

Napisał(a): ~kaśka1414 -

Myślę, że zdecydowanie tak. Grunt, żeby były kobiece i subtelne, wtedy wygląda to sexy. A nie tak jak moja znajoma, która wydziarała sobie czachę na całe ramię i teraz tego żałuje (po pierwsze przez pracę, którą wykonuje, a po drugie jej facet nie może na to patrzeć)...
Pozdrawiam!

Reklama

Napisał(a): ~margaret69 -

~kaśka1414 Myślę, że zdecydowanie tak. Grunt, żeby były kobiece i subtelne, wtedy wygląda to sexy. A nie tak jak moja znajoma, która wydziarała sobie czachę na całe ramię i teraz tego żałuje (po pierwsze przez pracę, którą wykonuje, a po drugie jej facet nie może na to patrzeć)...
Pozdrawiam!
Oj nie wydaje mi się. Przecież to zależy od faceta, nie ma na to reguły!

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Piotr -

Szkoda, że pomija się fakt, iż tatuaż jest zakazany przez samego Pana Boga (Stary Testament) - o niebezpieczeństwie duchowym, wynikającym z tatuowania się, mówi bardzo wielu egzorcystów. Niezależnie od tego tatuowanie jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia (zakażenia, żółtaczka...) i czymś nieestetycznym w późniejszym/dojrzałym wieku.

Napisał(a): ~Przypadek -

Nie potrafię zrozumieć dlaczego Kobieta - symbol piękna, motywacja dla poetów, symbol pragnień,piękno, które wzbudza pożądanie chce siebie zamienić na coś odrażającego.
Kobiety - zrozumcie - jesteście piękne i nie potrzebujecie takich "polepszaczy"
W tej sytuacji moda (trend) się nie liczy. Wystarczy, abyście pielęgnowały to swoje piękno w odpowiedni dla Was sposób.

Napisał(a): ~Bruno -

~Przypadek Nie potrafię zrozumieć dlaczego Kobieta - symbol piękna, motywacja dla poetów, symbol pragnień,piękno, które wzbudza pożądanie chce siebie zamienić na coś odrażającego.
Kobiety - zrozumcie - jesteście piękne i nie potrzebujecie takich "polepszaczy"
W tej sytuacji moda (trend) się nie liczy. Wystarczy, abyście pielęgnowały to swoje piękno w odpowiedni dla Was sposób.
Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć , to znaczy ze nawet nie silisz się na samodzielne myślenie. A jeśli nie myślisz samodzielnie to inni decydują o tym jak żyjesz. Wiec zamiast pisać tutaj , zapytaj się księdza plebana - on ci wszystko wyjaśni i powie co myśleć .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Kobieta z tatuaami
Do góry strony: Kobiety z tatuażami