Odpowiadasz na:
Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chyba mam problem... mam 25 lat , moja siostra 23, zawsze uwazalem ją za gowniarę, zylem swoimi kolegami i swoimi problemami. Ostatnio siostra zaczela się spotykac z jakimis kolesiami, przez co zaczela o siebie dbać, ubierac się bardzo kobieco... zaczalem na nia patrzec inaczej... Ostatnio gdy brala prysznic nie moglem się oprzec by jej nie podejrzeć... nie wiem co mi się dzieje, ale jestem zazdrosny o jej faceta. Zaczalem dostrzegac jej delikatny usmiech, jak pieknie wyglada gdy wstaje rozczochrana rano i snuje się po kuchni w piżamie... nie wiem co mam robić... boję się, że się zakochałem, boję się z nią o tym porozmawiać. Czy to jest nienormalne? Przestaję sobie z tym radzić...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): Gość -

Dołączając się do głosów poprzedników, polecam Ci bardzo dobrego http://www.ps(...)ogiczna z Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Piszę Ci o nim dlatego, że pomógł mi w pewnej delikatnej sprawie, a możliwa jest konsultacja z nim przy pomocy internetu. Myślę, że udzieli Ci bardziej rzetelnej odpowiedzi niż większość Forumowiczów, choćby nawet mieli najlepsze intencje i chcieli Ci pomóc, sprawa jest dość nietypowa i trochę trudno poradzić coś z własnego doświadczenia. Seksuolog prowadzący praktykę styka się w swojej pracy z różnymi przypadkami a przede wszystkim nie potępia i nie ocenia, tylko stara się pomóc na miarę swojej wiedzy i możliwości.

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): gość -

Czy mamusia też cię kręci? Jakolwiek swoje jądra wsadź pomiędzy dwie cegłówki i z całej sił zgnieć wtedy poczujesz się lepiej.

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): gość -

Moraliści, nie szalejcie! Np. we Francji kazirodztwo miedzy dorosłymi jest legalne!

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): gość -

Heterosexualni to zboczency i pedofile !!!!! Takich tylko zamknąć w psychiatryku