9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Kolacja Walentynkowa (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kolacja Walentynkowa

Napisał(a): Gość -

Ja dwa lata temu przygotowałam nadziewane kapelusze pieczarek. Farsz składał się z posiekanych drobno nóżek pieczarek, szczypiorku, gotowanych na twardo jajek, i cebuli. Podałam chyba z 10 sztuk na ładnie przyozdobionym talerzu. Do tego świece, muzyczka... Gwarantuję, że parę takich pieczarek zaspokoi głód, bo przecież nie o jedzenie chodzi tylko o miłe spędzenie czasu w romantycznej atmosferze. :) Sama może też masz jakieś propozycje t napisz jak co.

Reklama

A ja proponuje,szybkie i łatwe znane od lat wszystkim spaghetti ;)
Sos mozesz przygotowac dzien wczesniej,jest wiele przepisów na oryginalne sosy,a makaron to chwila.....na sos zetrzec zółty serek, ozdobic bazylia i gotowe...do tego czerwone wino.... nic nowego ale zawsze wysmienite ;)
Pozdrawiam.

Reklama

witam!!! ja proponuje zamiast siedzenia godzinami w kuchni i pocenia sie nad garami-co my kobiety robimy codziennie hee. zaszalec i zamowic stolik w milej przytulnej knajpce.napewno bedzie pyszne jedzonko i mila atmosfera.i po kolacji dopiero proponuje przeniesc sie do domku gdzie wczesniej musisz sie postarac o super romantyczny nastroj. proponuje mnuistwa swiec to zawsze dziala na zmysly z lodowce warto miec szmpana lub czerwone winko. nastrojowa muzyka jakis fajny delikatny zapach w powietrzu sexy haleczka i satynowa posciel heee.i wieczor masz gwaranowany ze bedzie zajeb...... pozdrawiam i udanego wieczorki zycze buziaki...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolacja Walentynkowa