15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń205
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-1
15 ppt ?

Kołatanie serca wieczorem (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): ~kdamdaj -

Kołatanie serca nie daje mi normalnie funcjonować. Co wieczór dopada mnie takie intensywne kołatanie serca, serce przyśpiesza i kołacze jakby chciało wyskoczyć. Nie piję enegetyków, nawet kawę odstawiłem a kołatanie serca nie odeszło.

Jaka może być przyczyna? Kołatanie serca powinno mnie zaniepokoić czy minie samo?
INTERIA.PL

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): ~anka -

Ale to nie pyta się na forum tylko idzie do kardiologa. Takie kołatanie może wynikać ze stresu a może być przyczyną różnych chorób. Karidolog zrobi badania takie jak ekg czy echokardiografię a wiem bo miała takie moja mama (wyszło że ma naściśnienie). Jeżeli ktoś jest z Krakowa to bardzo dobrze diagnozują w Unicardia http://www.un(...)rdia.pl gdzie właśnie poszła i gdzie ma bardzo dobrego kardiologa.

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): justys13579 -

~tiron30 Kołatanie może być spowodowane wieloma rzeczami, a te najważniejsze masz wypisane na http://zdrowe(...)objawy/ i radzę poczytać i jeżeli znajdziesz wspólne objawy to zachęcam do jak najszybszej wizyty u kardiologa...
Mój tato choruje juz od roku na serce i naprawdę bardzo musi uważać na siebie. właśnie wczoraj też znalazłam ten portal zdroweserce.expert i tak prawie do północy to wszystko czytałam. Naprawdę trzeba dbać o serce już od samego początku a nie później jak już jest chore

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): justys13579 -

kołatanie serca to poważny problem naprawdę trzeba zrobić dodatkowe badania bo to nie taki błahy problem poczytaj sobie na zdroweserce.expert jakie poważne choroby mogą wyniknąć z takiego kołatania. Wiem co mówię bo moja mama umarła na serce także jestem na tym punkcie przewrażliwiona

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): ~sara -

vuserr Wiedza jak pomóc komuś podczas kołatania serca jest bezcenna dlatego polecam czytać artykuły takie jak http://zdrowe(...)objawy/ prawda jest taka, że nie znamy dnia ani godziny i lepiej wiedzieć jak można uratować komuś życie!!!!
Mi już raz uratowano życie także staram się teraz właśnie też dużo czytać żeby w razie czego zachować się tak jak ktoś w tedy sw stosunku do mnie. Zdroweserce.expert też śledzę co jakiś czas bo naprawdę trzeba szybko reagować na tego typu zdarzenia

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): ~yancioo -

Midall Z tej samej strony a konkretnie z artykulu http://zdrowe(...)-serca/ dowiedzialam sie wlasnie ze czesto spozywane kakao zapobiega chorobom serca przyznam sie, ze nigdy wczesniej o tym nie slyszalam i nie mam pojecia co mam o tym myslec.
Szczerze powiedziawszy to bardzo ciekawy artykuł. Dużo ciekawych informacji ogólnie na temat pracy samego serca się dowiedziałem. Dziękuję!

Re: Kołatanie serca wieczorem

Napisał(a): ~JoannaWad -

Ja bym poszła na Twoim miejscu do kardiologa sprawdzić co się dzieje. Może to coś poważniejszego więc nie ma co bagatelizować problemu. Ja także miałam problemy z sercem i chodziłam do kardiologa Wojciecha Szczurka z www.neurocentrum-wadowice.pl.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kołatanie serca wieczorem