25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń352
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +-6
25 ppt ?

Kolczyk w wardze (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kolczyk w wardze

Napisał(a): Tris -

Osobiście mi się nie podoba, ale jeżeli Ty chcesz sobie zrobić to powinnaś wpierw zapoznać się z zagrożeniami jakie niesie za sobą taki kolczyk, .......no i pomyśl jak będziesz z tym całować.... :DD

Pozdrawiam Sechmet ღ

Reklama

marcel1979 nie ma zagrozen, nic nie opada, ani nie odpada, a calowaniu nie przeszkadza :)
Zawsze są jakieś zagrożenia, jeżeli taki kolczyk zostanie źle zrobiony to może się coś stać.

Reklama

marcel1979 co sie stanie? warga napuchnie i kolczyka trza wyjac i tyle
Nie, nie tyle, to są zagrożenia:

,,W przypadku kolczyka w wardze narażeni jesteśmy na uszkodzenia dziąsła."
,,Choroba jaka może wyniknąć po przekłuciu to bliznowiec (keloid). Jego rozwój jest wynikiem nieprawidłowego procesu gojenia się rany, w czasie którego powstają zbyt duże ilości kolagenu - białka odpowiedzialnego za prawidłowy wygląd blizny. Bliznowce mogą pojawiać się w każdym miejscu na skórze, jednak najczęściej spotyka się je na klatce piersiowej, górnej części pleców i na ramionach. Bliznowce powstają zwykle w miejscu uszkodzenia skóry."

A po trzecie, zrobienie tego w nieodpowiednim salonie wiąże się jeszcze z innymi zagrożeniami, przede wszystkim nie powinno się iść do salonu gdzie stosowane są pistolety do kolczykowania, ponieważ jest to bardzo niehigieniczne i żaden profesjonalny i bezpieczny gabinet kosmetyczny nie będzie tego używał, a po czwarte zawsze istnieje zagrożenie w postaci codziennej na przykład jak się zahaczysz lub przewrócisz, kolczyk może również przebić język, a to jest już bardzo niebezpieczna sprawa......., ponieważ przy pechowym, złym przebiciu języka może dojść do paraliżu, dlatego też kolczykowanie języka jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zabiegów, a język jest niedaleko wargi, łatwo więc o wypadek.

marcel1979 to jakis margines, to nie te czasy, ze sie kolczyki w piwnicy albo w parku robilo, a przebicie nie kosztuje tysiaka tylko grosze do 100
Sorry, ale w tych czasach mnie jeszcze na świecie nie było :DD

Nie rozumiesz, że wszystko niesie za sobą zagrożenia, taki kolczyk także, często w salonach kosmetycznych używa się pistoletu do przekłuwania, do uszu jest ok, ale do warg czy języka lub innej podobnej części skóry, jest niebezpieczny, ponieważ pistoletu nie da się zdezynfekować i przez to zabieg niesie za sobą mnóstwo zagrożeń, ponieważ jest niehigieniczny.
Po drugie: jak to mówią ,,nie ucz ojca, robić dzieci"!

marcel1979 no skoro tobie kolczyki w wardze robili pistoletem to sie chyba przede mna urodziles, kolczyki w wardze robi sie igla i podejrzewam ze w pircingu "siedze" troszke dluzej od ciebie
Po pierwsze jestem kobietą ;)
Po drugie jestem bardzo młoda :D , dlatego piszę, że w tamtych czasach to jeszcze mnie na świecie nie było :P
A po trzecie, uwierz mi, że nie wszędzie tak jest, są salony kosmetyczne, które stosują ,,różne techniki" i sprzęt, więc z tym się trzeba liczyć, a takie pisanie:
marcel1979 nie ma zagrozen, nic nie opada, ani nie odpada, a calowaniu nie przeszkadza :)
jest niedoinformowaniem Autorki o stanowiących zagrożeniach w tym przypadku, bo to że żadnych zagrożeń nie ma jest totalną bzdurą, a to że w całowaniu nie przeszkadza to może Tobie, ale Autorka może być bardziej wrażliwa i może jej przeszkadzać, bierz pod uwagę wszystkie ,,czynniki".

marcel1979 fopa, niedoczytanie, przepraszam, ale pistoletem sie nie robi tych kolczykow w tych miejscach, wyobrazasz sobie kolczyk w jezyku robiony maszynka? jak tak to ja wola sam sobie zrobic kolca
Ja sobie nie wyobrażam, ale tłumaczę Ci, że są takie salony, moja koleżanka miała w taki sposób robiony, na szczęście nic jej nie jest, ale sam fakt się liczy, a kiedy pisze się Autorce, która w ogóle się na tym nie zna, trzeba wypisać wszystkie ewentualne zagrożenia, by nie było potem ,,płaczu i lamentu".
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kolczyk w wsarde
Do góry strony: Kolczyk w wardze