414
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +135
414 ppt ?

Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy

Napisał(a): ~oooooo -

W Toruniu powstać ma muzeum Jana Pawła II nazwane "Pamięć i Tożsamość", w którym zaprezentowane mają być losy Papieża, chrześcijaństwa oraz ratowania Żydów w czasie II Wojny Światowej. Oczywiście, Rydzyk nie pozostanie bez wsparcia finansowego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a dokładnie Piotr Glińskie zdecydował przeznaczyć na ten jakże szczytny cel 70 MILIONÓW ZŁOTYCH.

Serio?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy

Napisał(a): ~asan -

To jest z tematu jak wydoić rząd i połowę narodu PL, nie płacić podatków, samemu coś ukręcić, powiem tak jest lepszy od Chucka Norrisa w te klocki. A na marginesie, jest on dla mnie zwykłym bucem i pasożytem narodowym, oraz ci którzy włażą mu w tyłek i liczą na oklaski za to że dadzą mu kilkadziesiąt baniek ale nie swoich tylko naszych. Lucek cię będzie w piekle podpiekał za te wszystkie przekręty.

Reklama

Re: Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy

Napisał(a): Lucyfer1 -

Nie miał bym nic przeciwko tym inwestycjom tylko dlaczego Toruński Belfegor robi te inwestycje z darowizn członków rządu tzn. z kasy budżetu. Przeciętny obywatel będący na jego miejscu musiał by brać wielomilionowe kredyty a tym samym ponosić pełne ryzyko tej inwestycji. Wiadomo że rządowi politycy nie mogą żyć bez grzechu to toruński Belfego zeruje na ich grzeszkach..

Re: Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy

Napisał(a): lipkaz -

Debilno propagando ogarnijcie się. To jest inwestycja Toruńskiego Kościoła na którego czele stoi Biskup . Pan Rydzyk jest tylko proboszczem i dyrektorem radia, szkoły i żadna kasa do jego kieszeni nie trafi , bo ksiądz ma jedyną rodzinę w kościele który po odejściu Rydzyka na emeryture , Biskup Toruński mianuje nowych dyrektorów szkoły , radia , TV , izotermii. Podobnie jak w Powiecie Gnieźnienśkim Biskup Gniezna mianuje nowych dyrektorów wielkich gospodarstw Rolnych należących do Kościoła
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejna inwestycja Rydzyka.. z naszych pieniędzy