15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +22
15 ppt ?

Kolejna lekcja PiSu (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kolejna lekcja PiSu

Napisał(a): ireneo -

Znowu minęli się z rozumem. Wprowadzili ograniczenia gdy chorowało (wedle testów) ok 50 osób. Kiedy zachorowania (wedle testów choć coraz mniej chętnie testują) idą w kilka setek, to zamiast wprowadzać ograniczenia, je redukują. PIS to sposób prawactwa klerykałowego, ale ze zeredukowaną funkcją myślenia do koperty, niekoniecznie austriackiej.

Napisał(a): firms -

ireneo Znowu minęli się z rozumem. Wprowadzili ograniczenia gdy chorowało (wedle testów) ok 50 osób. Kiedy zachorowania (wedle testów choć coraz mniej chętnie testują) idą w kilka setek, to zamiast wprowadzać ograniczenia, je redukują. PIS to sposób prawactwa klerykałowego, ale ze zeredukowaną funkcją myślenia do koperty, niekoniecznie austriackiej.
Czy pan Ireneo karnie i pokornie zakrywa usta, tak jak kazał pan Kaczyński?

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

ireneo Znowu minęli się z rozumem. Wprowadzili ograniczenia gdy chorowało (wedle testów) ok 50 osób. Kiedy zachorowania (wedle testów choć coraz mniej chętnie testują) idą w kilka setek, to zamiast wprowadzać ograniczenia, je redukują. PIS to sposób prawactwa klerykałowego, ale ze zeredukowaną funkcją myślenia do koperty, niekoniecznie austriackiej.
Irek, te pacany robią tak przed wyborami, żeby na marionetkę głosować. Teraz pandemia się kończy, bo zaczynają się wybory. Więcej ludzi choruje dlatego poluźbiają, żeby głosować. A w miesiąc po wyborach okaże się, że nagle epodemia się pojawiła i dlatego zachorowały miliony obywateli.

Napisał(a): Logos -

~gość Jeszcze do niedawna tutaj na forum przekonywałeś, że nie ma żadnej epidemii. Coś się zmieniło w Twoim myśleniu czy coś mnie ominęło?
Widzę że masz ogromne braki w edukacji szczebla podstawowego nieszczęśniku.

Toć ja naPiSałem że pisowski rząd odmraża gospodarkę zezwalając gawiedzi iść do lasu.

PiS jest epidemią na śnieżnobiałym łonie Polski, jest ropiejącym wrzodem który wnet pęknie wylewając cuchnące badziewie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejna lekcja PiSu