96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +29
96 ppt ?

Kolejne 100 milionów dla Rydzyka? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne 100 milionów dla Rydzyka?

Napisał(a): madox66 -

Jak podaje tygodnik NIE podpisano umowę pomiędzy stroną rządową a Lux Veritatis w sprawie przekazania 100 milionów na muzeum Tożsamości Narodowej które ma powstać w Toruniu na terenie należącym do Ojdyrektora.
Umowa ma datę 25 maja ale nie wiadomo czy już jest w fazie realizacji.
INTERIA.PL

Re: Kolejne 100 milionów dla Rydzyka?

Napisał(a): ~gość -

Każde pieniądze przekazane fundacjom związanym z O.Rydzykiem, zostawiają TRWAŁY ślad. Jak widzisz O.Rydzyk nie założył sobie konta w "raju podatkowym" tylko powstanie coś trwałego, co będzie służyć wszystkim Polakom. Czy to też dla was źle?

Napisał(a): madox66 -

To nie będzie muzeum Tożsamości Polaków Ale WOLAKOW a na takie muzeum jako podatnik nie wyrażam zgody. Byłem kiedyś w muzeum męczeństwa żołnierzy wyklętych(pisownia zamiezona) w Kielcach stworzone przez PIS to już mi wystarczy na długie lata.

Napisał(a): ~gość -

madox66 To nie będzie muzeum Tożsamości Polaków Ale WOLAKOW a na takie muzeum jako podatnik nie wyrażam zgody. Byłem kiedyś w muzeum męczeństwa żołnierzy wyklętych(pisownia zamiezona) w Kielcach stworzone przez PIS to już mi wystarczy na długie lata.
Ty pewnie chciałbyś żeby powstało muzeum dla lewaków, Wam lewakom zawsze krzywda się dzieje jak coś powstaje dla nas Polaków:P

Napisał(a): WaldekKecki -

Poprzedni rząd wybudował muzeum poświęcone ludności pochodzenia żydowskiego a ten ludności poświęconej pochodzenia katolickiego na czele z papieżem Polakiem. Jedni budują takie muzea, a inni drugie. Jeśli się krytykuje ten rząd za to muzeum to i poprzedni powinno się krytykować za tamto muzeum, choć ja uważam, że muzeów nigdy za wiele i każde jest potrzebne.

Napisał(a): ~Magda -

Inne wyprowadzenia rządowych pieniędzy nikogo nie obchodzą, jak setki milionów od zawsze za każdego rządu szło to na to, to na to, na co każdemu się podobało. A jakoś wtedy nikt tak nie płakał za tymi pieniędzmi i aż dziwne nawet media nie pisały jak same dostają olbrzymie sumy. Ale teraz to jak. Jak można dać pieniądze na muzeum. Przecież lepiej to samo dać na jakąś gazetę czy inny urząd gdzie one zniknął i nikt z nich nie zostanie rozliczony. Co nie ? Wstyd mi za tych ludzi co patrzę jakie komentarze piszą. Jak już chcecie się tak czepiać to o wszystko, a nie tylko jednego człowieka, a reszta w nosie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne 100 milionów dla Rydzyka?