3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń307 tys.
  • Odpowiedzi443
  • Ocen na +935
3 tys. ppt ?

Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha (444)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): apollo87 -

Cezary Gmyz donosi w sprawie mecenasa Giertycha, że Urząd Skarbowy pierwsze informacje o podejrzanych, wielomilionowych transakcjach otrzymał już w lutym 2012 roku.

Z jego doniesień wynika też, że w imieniu Romana działa już... jego stryj Wojciech Giertych, dominikanin. To wpływowa persona w Watykanie i w zakonie, swego czasu teolog domu papieskiego. Napisał on "do włoskich organów ścigania, by nie wydawały Polsce dowodów znalezionych we włoskiej posiadłości mecenasa"

Jak myślicie, czy interwencja stryjka pomoże mecenasowi? A może i tak skarbówka go pogrąży?
INTERIA.PL

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~meti -

Dziwne, że Gmyz ma dostęp do tajemnicy państwowej, jaką stanowią informacje i postepowania skarbowe. Dziwne, że uczestniczy w przeszukaniu we Włoszech, kiedy planowane działania operacyjne służb również sa objęte ochroną jako informacje tajne Zapewne działa nielegalnie i ma szanse na spotkanie w przyszłości z prokuratorem.

Reklama

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~KOTO -

to nazwisko już słyszałem....Gmyz na usługach PIs-u.....A może Gmyz doniósł na mecenasa skoro ma takie wiadomości......bawią się w kotka i myszkę bo nic innego nie mają do roboty tylko tworzyć coraz to nowsze historie na czyjeś usługi......i czekają potem na to kto co dopowie.....żenujące

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~jahu -

Giertych zgromadził sporo dowodów na "srebrnego dewelopera" i spółkę. Ta cała afera, dęta jak Orkiestra Strażacka, została uruchomiona tylko w jednym celu. Odzyskania tych dowodów i dokumentów. Muszą być bardzo ważne i bardzo kompromitujące, skoro nawet zaangażowano w to włoskich"carabinieri". Wydaje się jednak, że nic nie znaleźli, bo przywarowali i siedzą cichutko, nie wiedząc jak tę żabę teraz zjeść. Giertych jest dla nich za mądry, aby takie rzeczy trzymać w miejscach, gdzie ta banda ma dostęp, mniej lub bardziej prawny.

Reklama

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~Zbigniew -

Takie same doniesienia Gmyza jak 6.X. 2012 który opublikował w ,,RZECZPOSPOLITEJ'' o trotylu, A Wilsztajn wzywał do wyjścia na ulicę, Polska była o krok od wojny domowej, co wy sobie myślicie że to są żarty.Ale oszołomów jest wielu wystarczy gwizdnąć żeby zaistnieć politycznie . Jeśli poleje się choć jedna kropla Polskiej krwi niepotrzebnie to będzie to wasza zasługa. Ja pisałem już dwa lata temu że ten facet rozwali nam kraj.
Kaczyński jesienią zgromadził na manifestacji PISowskiej ,Solidarność, TV TRWAM , słuchaczy R Maryja ,i ugrupowania skrajnie prawicowe jak ONR i MW i były tam hasła tak radykalne i faszystowskie oraz antysemickie że nawet Wilnsztajn się wycofał , ale ile najpierw wylał pomyj.
A już największym skandalem była wypowiedz prezesa, nie czekając na wyjaśnienie prokuratury zaczął perfidnie oskarżać już nie pierwszy raz .
Po tym jak Rzeczpospolita wycofała się z tego co napisała GMYZ został wyrzucony ,ale zawsze znajdzie schronienie w takich gazetach jak ,,Uważam ze'' lub,, Gazeta Polska'' Ktoś powiedział że po odwołaniu słów w,, RZ'' Kaczyński powinien się spalić ze wstydu, Hańba!!!! Ale dochodzę do wniosku że w PISe wiedzą o tym że mu już pojechało pod sufitem ,ale czekają sposobnego momentu żeby przejąc władzę po Kaczyńskim, idę o zakład że w najbliższym czasie coś takiego zobaczymy,

Reklama

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~Gmyz -

~jahu Giertych zgromadził sporo dowodów na "srebrnego dewelopera" i spółkę. Ta cała afera, dęta jak Orkiestra Strażacka, została uruchomiona tylko w jednym celu. Odzyskania tych dowodów i dokumentów. Muszą być bardzo ważne i bardzo kompromitujące, skoro nawet zaangażowano w to włoskich"carabinieri". Wydaje się jednak, że nic nie znaleźli, bo przywarowali i siedzą cichutko, nie wiedząc jak tę żabę teraz zjeść. Giertych jest dla nich za mądry, aby takie rzeczy trzymać w miejscach, gdzie ta banda ma dostęp, mniej lub bardziej prawny.
żenua dowodów na co gdzoe na srebrnej jakiekolwiek prawo było złamane ? pytam

Re: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha

Napisał(a): ~Prawda -

Pan Mecenas powinien dostac 10 lat wiezienia i to tylko za CALOKSZTALT bez przeprowadzenie jakiegos sledztwa i rozprawy przed obliczem Sedziego i dobrze by wiedzial za co i odechcialoby by sie Mu ,, podskakiwania,,w tak skocznej i przasnej muzyczki,, kto nie skacze ten nie z nami hop-hop.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/kolejne-doniesienia-w-sprawie-giertycha-tematy,dId,3543302?parametr=zobacz_takze&iwa_source=
Do góry strony: Kolejne doniesienia w sprawie Giertycha