1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi160
  • Ocen na +572
1 tys. ppt ?

Kolejne instrukcje dla posłów PiS... (161)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne instrukcje dla posłów PiS...

Napisał(a): ~rabek -

Ostatnio rozpętał się szum medialny wokół premii i nagród, które przyznali sobie politycy PiS. Opozycja oczywiście skrzętnie wykorzystuje ten fakt i próbuje podgrzewać atmosferę. Politycy PiS dostali gotową instrukcję - jak i co mówić w tej sprawie. Podobnie jeśli chodzi o rzekome sankcje nałożone przez Amerykę na Polskę. Do mediów wyciekły nawet gotowe teksty, którymi mają posługiwać się politycy. Czy tak wygląda niezależność i wolność słowa według PiS? Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Re: Kolejne instrukcje dla posłów PiS...

Napisał(a): ~Sajmon -

To trzeba zadać pytanie w związku z tymi instrukcjami.

Po wuja nam ten sejm i senat i ci wszyscy posłowie skoro i tak rządzi kilka osób wydając instrukcję co mówić i jak głosować?

Posłowie PiS mieli ściągi jak głosować w poszczególnych ustawach, przechwycono taki dokument.
Tak właśnie rodzi się dyktatura.

Napisał(a): ~TO JA -

~Sajmon To trzeba zadać pytanie w związku z tymi instrukcjami.

Po wuja nam ten sejm i senat i ci wszyscy posłowie skoro i tak rządzi kilka osób wydając instrukcję co mówić i jak głosować?

Posłowie PiS mieli ściągi jak głosować w poszczególnych ustawach, przechwycono taki dokument.
Wszystkie te rzeczy były za czasów PO mam rozumieć że wtedy też rodziła się dyktatura SŁABIUTKO, ja się raczej zastanawiam po co nam dziennikarze skoro mówią Schetyna lub Kaczyńskim

Napisał(a): ~zibi -

~Agatka Oj, no wielkie mi halo, czy to cokolwiek znaczy? Tematy są drażliwe, wypowiadając się łatwo o gafę słowną, więc takie instrukcje nie są czymś złym..
no nie wiem czy przyznanie sobie po cichu tak wysokich premii za nic nie robienie można nazwać gafą chyba tylko ty i pis nazwiecie to gafą

Napisał(a): ~gość -

~zibi
~Agatka Oj, no wielkie mi halo, czy to cokolwiek znaczy? Tematy są drażliwe, wypowiadając się łatwo o gafę słowną, więc takie instrukcje nie są czymś złym..
no nie wiem czy przyznanie sobie po cichu tak wysokich premii za nic nie robienie można nazwać gafą chyba tylko ty i pis nazwiecie to gafą
Nic nie było po cichu tylko wszyscy o tym wiedzieli a premie nie były większe od tych które PO przyznawało sobie. Kopacz w 2015 roku przyznała sobie 400 tys. złotych i była cisza więc jak to się ma do 65 tys. dla Szydło ? Tak samo jak duży krzyk ze strony PO odnośnie kart płatniczych w MON zapomnieli tylko, że wydatki za ich rządów były takie same co potwierdził Siemoniak natomiast zapomnieli o tym, że karty wprowadziło właśnie PO.

Napisał(a): ~Sajmon -

~TO JA
~Sajmon To trzeba zadać pytanie w związku z tymi instrukcjami.

Wszystkie te rzeczy były za czasów PO mam rozumieć że wtedy też rodziła się dyktatura SŁABIUTKO, ja się raczej zastanawiam po co nam dziennikarze skoro mówią Schetyna lub Kaczyńskim
Ale czego nie rozumiesz? Ważna jest skala zjawiska. Korupcja zdarza się w każdym demokratycznym kraju ale w małej skali i jest to na bieżąco weryfikowane przez np niezależną prokuraturę.

Upolitycznili Trybunał , prokuraturę i całą służbę cywilną a teraz biorą się za sądy .

Czyli dokładnie tak jak za socjalizmu.

Napisał(a): ~Z Mazowsza -

~gość
~zibi
Nic nie było po cichu tylko wszyscy o tym wiedzieli a premie nie były większe od tych które PO przyznawało sobie. Kopacz w 2015 roku przyznała sobie 400 tys. złotych i była cisza więc jak to się ma do 65 tys. dla Szydło ? Tak samo jak duży krzyk ze strony PO odnośnie kart płatniczych w MON zapomnieli tylko, że wydatki za ich rządów były takie same co potwierdził Siemoniak natomiast zapomnieli o tym, że karty wprowadziło właśnie PO.
Co ty za bzdury piszesz jak nie masz wiedzy nie siej plotek. Oczywiście że po cichu te nagrody przyznawali to fakt, kiedy Kopacz przyznała sobie te pieniądze przejżyj sobie oświadczenia majątkowe tam jest wszystko jak mówił Sasin. Natomiast z MON i Siemoniakiem jest inaczej przez jaki czas MON za Siemoniaka taką kwotę wydało i na co a jak było w MON Macierewicza. Ale skoro te karty były zasadne i OK to dlaczego połowę czyli 350 zostało zlikwidowane. Pomyśl trochę to nie boli wierzysz w ten PiS jak kiedyś wierzyłeś w PRL ale dziś takich jak ty jest wielu musicie się jeszcze długo uczyć normalnego myślenia a nie oddawania głosów na wyborach za program 500+.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne instrukcje dla posłów PiS...