31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń380
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +95
31 ppt ?

Kolejne kłamstwo Morawieckiego. (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejne kłamstwo Morawieckiego.

Napisał(a): Ada777 -

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, b. szef Rady Europejskiej i b. premier w niedzielę w Radiu Zet powiedział, że chciałby, aby mówić o tych sprawach poważnie. "O tym kolejnym kłamstwie brukselskim premiera Morawieckiego, bo to nie jest dzisiaj żaden sukces - że dostaliśmy sześć miesięcy, by zastanowić się, czy na pewno chcemy wypaść z Unii Europejskiej w tej kwestii - a więc w kwestii ochrony środowiska i klimatu, i także wielkich pieniędzy, które będą inwestowane w tę ochronę" - powiedział.https://fakty(...)=chrome Od bardzo dawna wiadomo,że Morawiecki jest kłamcą i mało kiedy uda mu się powiedzieć jakąś prawde. Tak było z remontami dworców gdzie PO remontowało a on otwierał mówiąc,że to PIS zrobił, podobnie z oodcinkami autostrad które dwa razy były otwierane . Można tak wyliczać bez końca . Teraz wyjście zz UE w kwestii klimatycznej jest równoznaczne z odsunięcie Polski z ogromnych dotacji pieniężnych , więc czy to jest sukces czy potężna porażka. Kolejny raz rząd Polski dostaje takie lanie 27 : 1.
INTERIA.PL

Re: Kolejne kłamstwo Morawieckiego.

Napisał(a): TR300 -

Po raz kolejny Tusk stracił doskonałą okazję by milczeć. Czy Tuskowi udało się kiedyś prawdę powiedzieć? Bardziej niewiarygodną osoba od Tuska w polskiej politycy jest chyba tylko Robert Biedroń.

Re: Kolejne kłamstwo Morawieckiego.

Napisał(a): ireneo -

TR300 Po raz kolejny Tusk stracił doskonałą okazję by milczeć. Czy Tuskowi udało się kiedyś prawdę powiedzieć? Bardziej niewiarygodną osoba od Tuska w polskiej politycy jest chyba tylko Robert Biedroń.
Przeoczyłeś dwukrotnie skazanego za kłamstwo Mateusz M.

Reklama

Re: Kolejne kłamstwo Morawieckiego.

Napisał(a): pintapalec -

TR300 Po raz kolejny Tusk stracił doskonałą okazję by milczeć. Czy Tuskowi udało się kiedyś prawdę powiedzieć? Bardziej niewiarygodną osoba od Tuska w polskiej politycy jest chyba tylko Robert Biedroń.
No bo rzeczywiście ,oszustom i aferzystom pislamskim ,to tylko zależy żeby opozycja i normalni polacy milczeli. I nic nie komentowali i nie ujawniali ich przekrętów i afer, I dlatego tach nachalnie i po bandycku chcą wszystkich uciszyć. A zaczęli od prokuratury teraz biorą się za zastraszanie niezależnych sędziów i sądów..A skończą na ;ikwidacji niezależnych mediów. Jeśli im na to pozwolimy.. Tak właśnie doszli we Włoszech faszyści Musoliniego i także faszyści i gestapo Hitlera . Bo prokuratury i sądy były podległe od tych partii faszystowskich.Czyżby Kaczyński chciał skopiować Musoliniego i Hitlera . Ich też błogosławił kler rzymskokatolicki z papieżami Watykańskimi na czele...I wiemy jak się to skończyło,nikt nie mógł nic powiedzieć na rządzących, bo bez możliwości obrony byli skazywani na więzienie i do obozu koncentacyjnego. Bo prokuratorzy i sędziowie byli faszystom podlegli..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejne kłamstwo Morawieckiego.