21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +63
21 ppt ?

Kolejny ksiądz pedofil. (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejny ksiądz pedofil.

Napisał(a): Ada777 -

Zarzuty dotyczące wykorzystania seksualnego dwóch chłopców w wieku poniżej 15 lat postawiła prokuratura 50-letniemu księdzu Tomaszowi F. z Opola Lubelskiego (woj. lubelskie). Ksiądz został aresztowany na trzy miesiące.
"Wobec jednego z chłopców ksiądz przynajmniej kilkukrotnie dopuścił się obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych. Dochodziło do tego od lata ubiegłego roku do lipca tego roku. W przypadku drugiego chłopca zarzut dotyczy jednorazowego doprowadzenia do obcowania płciowego i innej czynności seksualnej w lipcu tego roku" - powiedziała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka.
Czytaj więcej na https://fakty(...)=chrome Ciekawe kiedy wyschnie to źródełko pedofilii, które to znajduje się w kościele. Jak na razie nie widać tego ponieważ co chwile wybuchają nowe strumyki tego źródła.Ale przy akceptacji polskich biskupów trudno zatrzymać te nowe akty pedofilii.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kolejny ksiądz pedofil.

Napisał(a): LATO2019 -

Shadow15 Pewnie z LGBT był !
Widzę,że masz poważne problemy z odróżnianiem LGBT a pedofilią - czas najwyższy na naukę , ale w twoim wieku to raczej już poważnie pod górke byś miał.To lepiej weź do ręki różaniec.

Reklama

Re: Kolejny ksiądz pedofil.

Napisał(a): pintapalec -

Teraz pedofilne zboki w sutannach .Będą się czuć całkowicie bezkarni. Piotrowicz i Pawłowicz będą w Trybunale Konstytucyjnym, więc możemy się spodziewać że przepchną ustawę. Że klesza pedofilia będzie kostytucyjnie uznana za błogosławieństwo boskie w wykonaniu pośredników do boga .A nieletnie dzieci bliżej będą mogły poznać boskie błogosławieństwo..A w razie ich sprzeciwu będą egzorcyzowane..I będzie h--j, d--pa i pedofilów sutannowych kupa..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejny ksiądz pedofil.