215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +47
215 ppt ?

Kolejny problem PiS. (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kolejny problem PiS.

Napisał(a): ~alejo -

Jak podaje jedna z gazet, PiS ma poważne problemy. Aż 90 osób złożyło rezygnację z pracy w Służbie Ochrony Państwa (dawniej BOR). A wszystko to dlatego, że po zmianie (z BOR na SOP) nie otrzymali obiecanych podwyżek. W związku z tym, że brakuje chętnych do pracy postanowiono, że SOP dostanie dodatkowo aż 327 milionów złotych. Premier już w czerwcu podpisał zarządzenie, według którego funkcjonariusze SOP dostaną około po około 1. tyś złotych podwyżki, ale to jeszcze nie koniec. Ustawa przygotowana przez PIS zakłada wzrost (do75%) dodatków do uposażenia zasadniczego, a także do prawie 327 milionów wzrostów wydatków na SOP..
INTERIA.PL

Re: Kolejny problem PiS.

Napisał(a): ~DTR -

Dlaczego wszyscy płacą podatki i ZUS a jest czarna strefa gospodarcza (watykańska) która tego nie robi. Kasa szanowni Państwo kasa ! Chce aby wszyscy równo płacili podatki i ZUS i nie było utrzymywania obcego państwa Watykan z naszych podatków oraz przelewów miliardów euro do Watykanu.
Musi być kasa fiskalna dla kleru i obowiązek płacenia przez nich ZUS . Chcesz chodzić do kościoła i się modlić do zyda . Ok twoja sprawa ale twoi księża i biskupi muszą płacić podatki i ZUS jak inny obywatele i firmy.

Re: Kolejny problem PiS.

Napisał(a): ~Głęboka Myśl -

Jak to...? !
To oni, no ci SOPowcy, nie rozumieją, że ojczyzna to nasz wielki, wspólny obowiązek.
Dzięki światłym reformom umiłowanej siły przewodniej już wkrótce absolutnie wszyscy będą mieli to czego zapragnął... Rząd nagrody, obywatele nowe podatki i cały wachlarz plusów, które zabezpieczają wyborcze poparcie dla umiłowanej siły przewodniej. Myśli o nas nieprzerwanie drogi przywódca i pan premier Morawiecki pełniący obowiązki w imieniu drogiego przywódcy, którego boli noga... Te myśli prowadzą nasz kraj ku wiecznej szczęśliwości i dostatkowi, którego już za dwa, trzy lata pozazdrości nam cała Europa i USA z Japonią...

Re: Kolejny problem PiS.

Napisał(a): ~mmm -

Pis-owi wcale nie chodzi o lepsze funkcjonowanie organów państwowych. Pis zniszczy wszystko, co powstało za PO lub dobrze funkcjonowało za PO, nawet nazwy. Pis z założenia założył, że PO i ich funkcjonowanie ma zniknąć z powierzchni ziemi. I to co tworzą, nie ma znaczenia, czy jest chybione, czy dobrze funkcjonuje , ważne że to Pis powołał, uchwał czy zorganizował.

Re: Kolejny problem PiS.

Napisał(a): ~pompo39 -

Jestem prawie pewny, że wszystkie służby specjalne, w tym mundurowe - dostana wszystko co zechcą bo przecież do Wyborów już za wiele nie zostało czasu......Nie będzie z tym trudności, bo każdy Rząd który dysponuje środkami budżetowymi (w tym rezerwa budżetową) może dysponować tymi środkami jak uzna za właściwe.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolejny problem PiS.