81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +11
81 ppt ?

Koleżanka łyka tabletki z tasiemcem (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Koleżanka łyka tabletki z tasiemcem

Napisał(a): ~dośka -

Moja koleżanka zaczęła łykać tabletki z tasiemcem. Od września idzie do liceum i stwierdziła, że nie może zrobić pierwszego wrażenia jako grubaska.
Martwię się o nią bo czytałam w internecie, że może mieć to bardzo negatywne skutki dla jej zdrowia. Do niej te argumenty niej docierają, mówi że jak osiągnie odpowiednią wagę to się pozbędzie tasiemca i będzie wszystko ok... Rodzice nie wiedzą i prosiła mnie żeby nic im nie mówić, nie wiem co robić
INTERIA.PL

Reklama

Re: Koleżanka łyka tabletki z tasiemcem

Napisał(a): ~basia -

~dośka
~wika Od jak dawna łyka te tabletki?
Od dwóch dni. Ale nie wiem z jaką częstotliwością. Mi powiedziała, że to tylko jedna tabletka ale wątpie że tak jest
Myślę, że powinnaś powiedzieć jej rodzicom. To jest zbyt poważna sprawa żeby to ukrywać. Co jeślik jej się co stanie i Ciebie nie będzie w pobliżu?

Reklama

Napisał(a): madox66 -

Kajetana Musisz powiedzieć jej rodzicom. To bardzo niebezpieczne.
Takie świństwo można bez problemu kupić w internecie,w komplecie dołaczana jest tabletka zabijająca tasiemca,ale czy na pewno? To jest skrajna głupota.!!

Reklama

Napisał(a): Gość -

madox66
Kajetana Musisz powiedzieć jej rodzicom. To bardzo niebezpieczne.
Takie świństwo można bez problemu kupić w internecie,w komplecie dołaczana jest tabletka zabijająca tasiemca,ale czy na pewno? To jest skrajna głupota.!!
wiem ze można kupić bez problemu. Z tego co słyszałam to tasiemca musieli usuwać operacyjnie. Jak jest nie mam pojęcia. A jest to niebezpieczne gdyż taka cysta z tasiemcem zamiast trafić do jelit, moze osadzic sie w miesniach, w mozgu, czy watrobie.

~dośka
~wika Od jak dawna łyka te tabletki?
Od dwóch dni. Ale nie wiem z jaką częstotliwością. Mi powiedziała, że to tylko jedna tabletka ale wątpie że tak jest
Ale coś kręcisz....można kupić od razu 30 tabletek za ok 2000 zl ale zazwyczaj kupuje sie pojedynczo, przecież w każdej jest główka tasiemca....więc ile tych tasiemcow ona chce?

rapingpuppies Ludzie to maja fantazje. To trzeba wyleczyc pasozyta i speed zamiast.
fantazje mają przez wymagania 'rynku'.....faceci w wiekszosci tylko spoglądają na szczuple, a czesto chude, samo mając bębny większe od mózgu, podobnie media promują anorektyczki. Wystarczy że dziewczyna ma niską samoocenę i nieszczęście gotowe.

Napisał(a): ~facet -

Kajetana
rapingpuppies Ludzie to maja fantazje. To trzeba wyleczyc pasozyta i speed zamiast.
fantazje mają przez wymagania 'rynku'.....faceci w wiekszosci tylko spoglądają na szczuple, a czesto chude, samo mając bębny większe od mózgu, podobnie media promują anorektyczki. Wystarczy że dziewczyna ma niską samoocenę i nieszczęście gotowe.
Wystarczy dieta i siłka. Natomiast faceci na pewno w większości nie spoglądają na "zapuszczone" dziewczyny. A tasiemiec to zło, bo w dużej części przypadków tasiemca uzbrojonego nie da się usunąć z organizmu. Toksyny tasiemca mogą wywołać depresje oraz choroby psychiczne. W takim przypadku na bank nikt się nie będzie chciał umawiać z taką dziewczyną. Porozmawiaj z jej rodzicami- od tego można nawet umrzeć

Kajetana
No, i nie lepiej speed w takim przypadku?
Afrykanie w wiekszosci omijaja szczuple a czesciej chude. Wystarczy by poprawic dziewczynie samoocene?

Napisał(a): ~ruana -

a jeszcze lepiej zdrowa dieta i najwyżej jakieś suplementy, jagody acai, coś naturalnego a nie tasiemiec. a Ty koleżanko autorko wątku się nie wahaj, chyba lepiej jest nawet stracić zaufanie koleżanki niż stracić ją całkowicie jak "niedajborze" się coś złego jej stanie.

Napisał(a): ~Ula -

Ja bym porozmawiala na twoim miejscu z jej rodzicami z takimi zeczami niema zartow......tu chodzi o zdrowie.....a mamy je tylko jedno....ja tez jestem mama a pozatym w tamtym roku przeszlam operacje na raka zlosliwego. I cenie sobie zycie pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Koleżanka łyka tabletki z tasiemcem