39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Kolorowa suknia ślubna (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Kolorowa suknia ślubna

Napisał(a): gość -

och ta pudrowa faktycznie śliczna ja szłam do ślubu jednak w klasycznej białej głównie ze względu na babcię dla której inna byłaby nie do przejścia a nie chciałam jej sprawiać przykrości, znalazłam piękny model w jennifer-vaiano a jako że to był chyba 2 czy 3 salon do którego zawitałam to moje poszukiwania nie trwały długo

Re: Kolorowa suknia ślubna

Napisał(a): ~Bibka -

Suknia ślubna przede wszystkim ma sie podobac Tobie! ja jestem za kolorowymi. A najbardziej w tym kierunku: [url=http://slubne-atelier.com.pl/pl/i.22.id.23.0/la-dolce-vita-evening.html]http://slubne-atelier.com.pl/pl/i.22.id.23.0/la-dolce-vita-evening.html[/url] Robi wrażenie!

Re: Kolorowa suknia ślubna

Napisał(a): ~marionetka -

a ja uważam, że tradycja to jednak tradycja a biała suknia ślubna to jest z tych rzeczy, które najbardziej kojarzą się ze ślubem. Byłam kiedyś na weselu gdzie panna młoda była w różowej i wyglądało to okropnie mimo, że ta twoja propozycja powyżej jest ładna.. Teraz te białe suknie są szyte jak z bajki..ostatnio byłam w salonie Jennifer Vaiano w Wawie i dostałam szoku jak zobaczyłam te cudeńka za 2-2,5 tysiąca :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kolorowa suknia ślubna