Odpowiadasz na:
Komentuję. Nie obrażam!

Adminka
Temat dodał(a):
Adminka -
Miło nam poinformować, że Interia.pl bierze udział w akcji społecznej poświęconej kulturze obecności w sieci "Komentuj. Nie obrażaj!". Więcej o partnerach akcji i samej akcji możecie przeczytać tutaj: http://www.komentujnieobrazaj.pl Z badań przeprowadzonych przez IAB Polska wynika, że obraźliwe komentarze w sieci to tylko ok. 1 procent komentarzy! Czy tak jest w Waszym odczuciu? Czy faktycznie wulgarne, obelżywe wypowiedzi to tylko znikomy procent wszystkich treści w sieci? I najważniejsze: czy reagujecie na takie treści? Zgłaszacie wulgarne, niekulturalne posty na forum, komentarze po artykułami? A jeśli nie to - dlaczego? Dajcie nam znać! Nasi moderatorzy pracują 24 godziny na dobę - będziemy wdzięczni za waszą pomoc w walce ze spamem i obraźliwymi treściami :))

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Komentuję. Nie obrażam!

Napisał(a): Gość -

Forum chrześcijaństwo jest toczone przez raka różnych herezji i okultyzm. Tam dyskusje to tylko drgawki chorych ludzi z nienawiści do Kościoła na ziemi i w niebie.

Napisał(a): gość -

jareckiINTERIAPL Bardzo się cieszę, że się zrozumieliśmy.
Zachęcam więc do dalszych dyskusji i udzielania się w komentarzach :)

Pozdrawiam
Idź na chrześcijaństwo to zobaczysz ,,kulturę,,

CZEMU TAM NIKT NIE PILNUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Reklama

jareckiINTERIAPL Bardzo się cieszę, że się zrozumieliśmy.
Zachęcam więc do dalszych dyskusji i udzielania się w komentarzach :)

Pozdrawiam
Idź na chrześcijaństwo to zobaczysz ,,kulturę,,

CZEMU TAM NIKT NIE PILNUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Do niedawna udzielałem się na tym portalu jako Cytat jako ZALOGOWANY z Kontem - całe szczęście, że zmądrzałem i podziękowałem. Dlaczego? Bo walka z CHAMSTWEM na portalu, TO PIC NA WODĘ I FOTOMONTAŻ dla FRAJERÓW - "Zgłoś do usunięcia" jest fikcją. Od wczoraj na komentarzu Ziemkiewicza TRWA DUMNIE wpis internauty sirPic - Wczoraj (22:13) -
o treści: "PIKOJAREK powiedział mi w sekrecie, że to ja jestem najlepszym lachociągiem na portalu. Jestem z siebie bardzo dumny." i trwa w najlepsze od wczoraj. Dlaczego nie zgłaszam? Bo mam to ..... - mówię poważnie, gdyż tolerowanie takich 'zjawisk' wraz ze stałym juz zjawiskiem obrażania Ziemkiewicza przez deformację jego nazwiska na ZIEMNIAKIEWICZ jest od lat tolerowanym przez ten PORTAL ZJAWISKIEM. Odsyłam do komentarza "aja" - Wczoraj (00:11). Nie zgłaszam, bo znam już w podobnym przypadku zjawiska chamstwa na portalu odpowiedz ADMna. Pozdrawiam i mam nadzieję, że się wreszcie ktoś zastanowi i zajmie tego rodzaju zjawiskiem występującym pod felietonami Rafała Ziemkiewicza.

Reklama