102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń462
  • Odpowiedzi97
  • Ocen na +0
102 ppt ?

kominek? (98)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: kominek?

Napisał(a): ~janek30Rowoski -

u nas jest kominek z płaszczem wodnym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz na rynku jest spory wybór kominków. My akurat kupowaliśmy wq tej hurtowni budowlanej http://ar24.com.pl/. Mają bardzo duży wybór materiałów jeśli chodzi o ogrzewania i korzystają z oferty sprawdzonych producentów takich jak np. Lechma.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: kominek?

Napisał(a): ~Andriew3 -

Jeśli zależy Ci na nowoczesnej lub klasycznej aranżacji salonu to z chęcią mogę polecić wkłady kominkowe, które nie tylko przyozdobią Twoje cztery kąty ale i skutecznie je ogrzeją. Na tej stronie internetowejhttp://www.wk(...)net.pl/ znajdziesz najlepsze kominki, które są bezpieczne w użytkowaniu a także łatwe w oczyszczaniu. Dodatkowo nie emitują dużych ilości szkodliwego CO dwa przez co są przyjazne dla wszystkich domowników.

Re: kominek?

Napisał(a): ~mario78 -

my z żoną postanowiliśmy sobie zrobić kominek elektryczny. nie bardzo było jak stawiać wielkie kominy do tradycyjnego, a taki sprawdza nam się idealnie. nie tylko wygląda, ale i daje sporo ciepła dzięki zamontowanym termowentylatorom. wybraliśmy model 3d Nissum L z bm partner - bardzo nowoczesny i elegancki :)
« Wróć do tematów