102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń462
  • Odpowiedzi97
  • Ocen na +0
102 ppt ?

kominek? (98)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: kominek?

Napisał(a): ~Kasienka -

~Salanka ja także widziałam kominek z kratki.pl - bardzo ładne mają rodzaje i montaz profesjonalny, moim zdaniem bardzo dobra i profesjonalna firma!
Jest tutaj cos co mnie zainteresowało, a jest to dokładnie kominek gazowy, na taki moge sie zdecydować ;) Na kominki takie zabudowane niesttey nie, bo nie mam do tego warunków. W każdym razie z tego co widzę to wybór jest na prawdę ogromny ;)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Karol -

Od zawsze marzył mi się kominek i chyba w tym roku w końcu dokonam takiego zakupu. Mój znajomy polecił mi dobry punkt w, którym mogę kupić w bardzo dobrej klasy wykłady kominkowe stalowe i niedługo może w końcu coś wybiorę u nich www.pama-kominki.com.

Napisał(a): ~Chilli55 -

O co chodzi w walce ze smogiem ? jak palisz beznadziejnym opałem, masz piec za 1200 zł a nie zakilka tysięcy tzw kopciuch to oczywiście, ze będzie smog. jak będziesz palić śmieciami to też będzie smog. proszę tez zwrócić uwage jaki jest smog z samochodów. Co do kominków i ich wyboru to taki znanym producentem są Kratki. Widziałam juz artykuły z nimi związane, Weszlam tez na ich stronę ;) Mega duży wybór ;) Zwłaszcza s piękne piece kozy.
« Wróć do tematów