Odpowiadasz na:
kominek?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zastanawiam się nad zakupem kominka elektrycznego. Chciałabym kupić coś takiego i bardzo bym was prosiła żebyście mi doradzili jaki najlepiej można kupić, jakie są ceny i gdzie w sieci można coś takiego dostać. Z góry dzięki!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: kominek?

Napisał(a): ~lidka -

Zdecydowanie na tak, bo kominek wnosi fajny efekt i klimat do domu, szczególnie wieczorami, gdy za oknem jest ciemno. Ja u siebie mam narożny kominek z wkładem od DefroHomehttps://www.d(...)ome.pl/ , który dzięki swojej konstrukcji, w narożniku pokoju niewiele miejsca zajmuje, a wygląda mega.

Napisał(a): ~Izabella -

Bardzo fajne kominki wolnostojące sa na Kratkach. ogromny wybór. choć do domu letniego moze jednak lepiej gazowy ;) A taki typu koza do normalnego domu bym wzięła ;)

Reklama

Napisał(a): ~Natasha -

Ja nie mam jeszcze kominka, ale myślę, ze na pewno jak będę wybierać to zajrzę sobie na kratki.com Tam widziałam przepiękne kominki gazowe albo biokominki. Nie mogę mieć póki co takiego wkładu kominkowego.

Reklama