173
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +11
173 ppt ?

Komplementy dla dziewczyny (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Komplementy dla dziewczyny

Napisał(a): ~jarome -

Czy wasze kobiety tez wiecznie domagają się komplementów? Ja chyba nie umiem ich mówić, bo moja wiecznie się domaga, a znowu jak już staram się powiedzieć coś miłego to dopatruje się w tym sarkazmu i strzela mi fochy.
Na przykład ostatnio powiedziałem że ładnie wyglądała w bluzce to się dowiedziałem że jej ta bluzka się nie podoba i że miała ją wyrzucić więc znowu zostałem sarkastycznym draniem. Innym razem wróciła od fryzjera, fryzura się jej nie podobała bo cos tam nie taki kolor chciała, znów chciałem skompletować to usłyszałem, że lepiej żebym się nie odzywał. Albo jak zrobiła mi jajecznicę i powiedziałem że wyszła jej idealna to powiedziała, że najlepsza będzie jak sobie sam będę robił. Ręce mi już opadają czy to ze mną jest coś nie tak czy z nią? Mam wrażenie że co nie powiem to będzie źle i nic jej nie zadowoli. Są jakieś uniwersalne komplementy dla dziewczyny? Najlepiej takie żeby nie były dwuznaczne, jakies bardzo skomplikowane żeby znowu nie interpretowała ich w negatywny sposób. A może komplementy dla dziewczyny to w ogóle rzecz zbędna? W czasach feministek to chyba nawet nie wolno ich mówić. Bo po tej mojej to mam wrażenie, że to od nich nasz związek ma się coraz gorzej.
INTERIA.PL

Re: Komplementy dla dziewczyny

Napisał(a): ~herod -

Chłopie toś Ty z księżyca spadł. Żeby związek się układał trzeba kobiecie prawić komplementy. Ona musi czuć się kochana, doceniana, nawet jak nie ma racji. Z czasem się nauczysz, że trzeba mówić nie to, co myślisz tylko to, co ona chce usłyszeć. To trzeba wyczuć..

Napisał(a): ~Andy -

Zadajcie sobie pytanie...czy kobieta to dziecko ,które trzeba rozpieszczać,uważać co się przy niej mówi, przytakiwać każdym razem? Lala o którą się dba czy jednak człowiek...Kobietę trzeba traktować jak dorosłą osobę, a nie jak dziecko. Problem w tym,że wiele kobiet uwielbia być TAK,czyli infantylnie traktowaną. Szkoda,że mężczyzna nie może sobie na to pozwolić!

Napisał(a): ketapang -

No właśnie, ile facetów słyszy jakieś komplementy z ust swoich partnerek?
A co do partnerki autora tematu to brzmi jak opis wyjątkowo niedojrzałej osoby. Może należy pomyśleć poważnie o przyszłości takiego związku. Jeśli ona nie wie sama czego chce, a przede wszystkim nie umie się komunikować, to choćby łączyła was wielka miłość, to po prostu nie wypali na dłuższą metę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Komplementy dla dziewczyny