456
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi180
  • Ocen na +30
456 ppt ?

Konflikt moralny w kwestii szczepionek? (181)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~niki -

Używanie przez katolików szczepionki AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi wątpliwości w Kościele. Biskup Józef Wróbel wyjaśniał, że sposób ich produkowania wykorzystuje komórki stworzone na materiale biologicznym pobranym od płodów abortowanych. Przeciwnie było w przypadku pierwszej szczepionki, opartej na mRNA. Pozostałe jednak godzą w sferę moralną. Dodał jednak, że ci, którzy nie mają możliwości skorzystać z innej szczepionki, mogą z nich skorzystać bez winy.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~tylko fakty -

Covid zweryfikował, osmieszył kościelne "nauki" koscielne "prawdy"... Dotychczas było, że różaniec, że woda święcona, ze kadzidła... są lekiem na wszystko. Teraz jednak szczepionki i jak śmierć u d...y, to mogą być nawet Astra Zeneca, albo Johnson...

Napisał(a): ~ccc -

~zzzxccc Odezwał się kolejny medrzec którego "wykształcenie " opiera się na bajkach i starożytnych mitach z przed 2tys.lat.
Zebys jeszcze do p,Boga na kolanach nie przyszedl.Wielu bylo takich "madrych" jak Ty. Niejaki Voltaire francuski cynik 18-wieczny ktory glosil ze za 20 lat sladu z nauki Chrystusa nie zostanie umierajac wyl i prosil o ksiedza.Wolal przerazony ze czuje "zlego" a jego zycie nie mialo sensu. "Nowoczesny" senyszyno-srodo-biedroniu...p.Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~wap -

ja jestem wierzaca w Boga,ale nie wierze ,ze bez lekarstw zalecen lekarskich lekow zdarzy sie cud i nie zaraze sie koronawirusem,czy tez w cudowny sposob wyzdrowieje ,albo inne,jeszcze cekle spadna z nieba same,nigdy nie wierzylam i nigdy nie uwierze,dla mnie musi byc droga realnosci,na tyle to Bogu nie wierze,przykro mnie

Napisał(a): ~gość -

~jahu Samobójstwo to grzech a przyjęcie którejkolwiek z tych "szczepionek" to usiłowanie samobójstwa. Katolicy nie powinni tego robić, bo grzeszą śmiertelnie i nie pójdą do Nieba.
No właśnie ten biskup ogłosił, że jednak pójdą. Samobójstwo mają ci, co się nie zaszczepią i zachorują.

Napisał(a): ~astronom -

Tylko ze to co piszesz nie ma się nijak do prawdy bo takie poglądy zostały potępione jako herezja już w V wieku

~tylko fakty Covid zweryfikował, osmieszył kościelne "nauki" koscielne "prawdy"... Dotychczas było, że różaniec, że woda święcona, ze kadzidła... są lekiem na wszystko. Teraz jednak szczepionki i jak śmierć u d...y, to mogą być nawet Astra Zeneca, albo Johnson...

Napisał(a): ~astronom -

Tylko ze właśnie taka postawa o której piszesz byłaby herezją albo co najmniej złamaniem "nie będziesz wystawiał na probe Pana Boga swego"

~wap ja jestem wierzaca w Boga,ale nie wierze ,ze bez lekarstw zalecen lekarskich lekow zdarzy sie cud i nie zaraze sie koronawirusem,czy tez w cudowny sposob wyzdrowieje ,albo inne,jeszcze cekle spadna z nieba same,nigdy nie wierzylam i nigdy nie uwierze,dla mnie musi byc droga realnosci,na tyle to Bogu nie wierze,przykro mnie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?