456
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi180
  • Ocen na +30
456 ppt ?

Konflikt moralny w kwestii szczepionek? (181)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~tylko fakty -

A tak według ciebie -tylko szczerze - czy Dziwisz, Wesołowski, Dzięga, Janiak, Jankowski, Michalik, Rakoczy, Szkodoń, Rydzyk, Depo... to mają coś wspólnego z bogiem, czy to kłamstwo ??? Watykan, papież Franciszek jakby mieli wątpliwosci co do prawdziwości ich wiary.
INTERIA.PL

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~gość -

Cóż z tego, że biskupi ręce składają, modlitwy do Boga kierują, o moralności gadają. A jak to jest u nich z tą moralnością? Niech spojrzą sami na siebie, przecież ich czyny nie wskazują, żeby wierzyli w jakiegokolwiek Boga.

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~Katolik -

Biskup Józef Wróbel wyjaśnia, że używanie przez katolików szczepionki AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi wątpliwości w Kościele. Nie wyjaśnia natomiast pedofilskiego zachowania księży, ich współżycia z dziećmi. Brak zdecydowanego stanowiska, ukrywanie prawdy i pedofili księży jest obrzydliwe. Czy to jest etyczne i moralne? Czas z tym draństwem skończyć i zająć się ochroną dzieci przed rozpuszczonym klerem.

Reklama

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~rex -

Rece opadają na komunikaty KEP -taż to ciemnogród .Gdzie humanizm Wyszynskiego czy Kar.Wojdyły .Tego Gądeckiego już dawno powinni zmienić-jego diecezjia Poznanska to siedlisko lewactwa,LGBT.A wiec katolicy maja umierać nie biorac szczepionek których niedobór na rynku jest powszechny.Inne kraje będą z tego powodu zacierać rece ze Polacy mają takich głupich hierarchów i oni dostaną deficytowe szczepionki zamiast Polski .Rzad powinien zignorować ten bezmyślny i głupi apel KEP uderzający w autorytet kościoła nad czym jako katolik boleję

Reklama

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~yess -

Jaki konflikt moralny..? Dla osoby wierzącej w Boga Ojca Wszechmogącego ---nie ma dylematu. Sprawa jest prosta. Nie korzysta się z czegoś co jest naznaczone demonem śmierci i samo w sobie służy temu by zabijać. Kościół powinien akcentować i uczulać ludzi na głębie. Gdzie pod tym płaszczykiem kryje się demon---a nie iść na kompromis z diabłem dla świętego spokoju...i poklasku świata. Tak samo ma się rzecz z komunią na rękę. Szatan się śmieje...Jak można tak pozwalać na bezczeszczenie Boga wiedząc ,że jedyna forma dozwolona to klęcząc i bezpośrednio do ust. Lęk , strach...no cóż pozorna wiara, którą weryfikuje życie.

Reklama

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): Pambuk -

Pokolenie, którego świadomość kształtuje się dziś na ulicach, skutecznie odwraca się od Kościoła trafnie oskarżanego o odpowiedzialność za nieludzkie prawo. Wypisuje się z religii, nie bierze ślubów kościelnych i nie chrzci swoich dzieci. Już nigdy nie zagłosuje na służalczych wobec Kościoła bigotów. To trochę potrwa, ale owoce szaleństwa Kaczyńskiego zbiorą jego ideowi następcy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?